Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszítő, húzó érzés lent hol...

Picsusz kérdése:

Feszítő, húzó érzés lent hol jobb, hol bal oldalon. Baj lehet?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok.Most vagy 2 napja érzem ezt az érzést.Nem görcs,nem is éles fájdalom,hanem olyan feszítő,húzó érzés egyik,másik oldalon,de inkább jobb oldalon.Ez a méhszalagok nyúlása okozhatja?Meddig nincs baj,míg nem görcsölök?

2015. ápr. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom,valószínű,hogy csak az van amit leírtál,bár nekem ilyen nem volt 7 hetesen,csak kicsit később. De mindenkinek más a szervezete,lehet te jobban megérzed. Szedj magnézium-citrátot, napi legalább 2-őt. A MagneB6-ot szokta sok doki mondani,de hát az nem mindenkinek jó. Nekem legalábbis nem volt az és sokaktól olvastam,hogy nekik sem,plusz abból napi 6 kell, a citrátból meg elég max. 3. És árban sem mindegy,plusz a citrát van receptre is. Úgy 200 ft,anélkül 400. Ha görcsölsz akkor viszont menj be a kórházba ha teheted vagy hívd fel a dokidat ha van.
2015. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magne b6-ból szedek 3x1-et.Gondoltam emelni kellene az adagon.Nem,nem görcsölök.Barnás folyásom volt már egy párszor,de a dokim azt mondta nincs gond,sok kismamának van.Utrogestan szedek 3x1-et,attól elképzelhető a barnás folyás?
2015. ápr. 20. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy attól lenne,anyának is azt kellett szednie,nála minden rendben volt,de sose lehet tudni. Viszont tényleg a ez a Magneb6-at,hát... nem lebeszélni akarlak,de napi 6-ot kellett szednem és kb. annyit ért mint halottnak a szexmasszázs...másik doki amikor vizsgált ki is nevetett,hogy azt szedem. Ha napi 6-ot szedsz,akkor is csak 288 mg Mg jut a szervezetedbe,mert a ténylegesen hasznosuló tartalom, 48 mg tablettánként, terhes nőnek pedig legalább 400 mg kell. Pihenj sokat és igyál amennyit csak tudsz,de legalább 2,5 litert meg kellene egy nap.
2015. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős terhesen olyan fura érzés volt kifejezetten a jobb oldalon. Nekem szúrkált is rendesen. Mondtam is a nőgyógyásznak, de csak legyintett, hogy hát azt szokott. Igaza volt egyébként, de persze az ultrahang sem mutatott bajt. Nagyon féltem a méhen kívülitől, főleg hogy erős görcseim is voltak időnként. De mivel az ultrahang mindent rendben talált, megnyugodtam, elkezdtem szedni a magnéziumot és meg is szűntek a nagyon erős görcsök.
2015. ápr. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd jövőhéten megyek csak uh-ra.Másfél hete voltam,akkor még csak szikhólyag látszódott.Remélem már most látni a babát.Tegnap már jobban voltam,nem húzódott úgy,meg magnéziumra jobb lesz sokkal.Gondolom ezek tényleg csak a szalagok nyúlása lesz,de majd rákérdezek én is a dokimtól.
2015. ápr. 22. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy,hogy mész megint uh-ra? Nekem csak a 12. héten kellett mennem miután voltam először és megállapították,hogy terhes vagyok.
2015. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek a pozitív teszt után mentem vagy 5 napra,mert picit véreztem.Ott még csak petezsák volt.Utána 1 hétre rá kellett mennem vissza ellenőrzésre a magánorvosomhoz.De mivel akkor még "csak" szikhólyag volt látható,így 2 hét múlva visszahívott,ami majd hétfőn lesz.Remélem akkor már látni majd a babát.
2015. ápr. 22. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaa,értem. Hát nem tudom,még nem hallottam,hogy csak szikhólyagot láttak de babát nem. Mondjuk képes a szervezet fura dolgokra,biztos nem egyedi eset. Elviekben már látni kell akkor igen.
2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!