Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pozitív tesztem van, ma...

Két pozitív tesztem van, ma elmentem orvoshoz (26 napos ciklusok, ma a 35. napon vagyok) és semmit nem látott az UH-n. Létezik, hogy ennyire a végén sikerült a baba és még annyira fiatal a terhesség, hogy nem látszik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kor előtt nem célszerű orvoshoz menni. Pont ezért.
2015. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én igazából 5 hetesnek számoltam magam, ezért mentem el, annak már látszania kéne... a kérdésem arra irányult, hogy létezik-e hogy ciklus végén volt egy kósza peteérésem, vagy valami nem stimmel?
2015. ápr. 20. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nagyon korai, meg az is hogy nem maradt meg a terhesség. Vérvételre nem küldött? tesztet mikor csináltad? Nem halványodott? Erős pozi volt vagy halvány?
2015. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tudod ha csak egy pár nappal volt középidő után ovud már nem látszik akkor mikor kellene neki. 5 hetesen elvileg van petezsak már de ha tegyük fel csak 3 napot késett az ovud akkor annyival később is látszik.

1-es voltam

2015. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem küldött sehova, két hét múlva kell visszamennem. A legfrissebb teszt vasárnapi, teljesen erős pozitív volt. Azért vettem egy másik fajtát és várok pár napot, mielőtt letesztelném
2015. ápr. 20. 22:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg csinálj holnap egy tesztet és ha az is jól láthatóan pozi, akkor megnyugodhatsz kicsit. Utána 2-3 múlva megint csinálhatsz egyet, ha az is pozi, akkor rendben van minden, csak korán mentél.
2015. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket :)
2015. ápr. 20. 22:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem se látszott semmi az 5 hetesen. Elmentem 6 hetesen, mert külföldre utaztunk volna, és tudni akartam hogy minden rendben van-e, és akkor már szépen látszott a petezsák, benne a szikhólyag. Szóval így nem mentünk sehova inkább, mivel a 14m hónapban jött össze és nem kockáztatunk. Na mindegy a lényeg hogy ne aggódj, minden rendben lesz, 2 hét múlva mész és már lehet szívhang is lesz. :)
2015. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én konkrétan aznap estem teherbe mikor meg kellett volna jönnie... amikor ciklus szerint 6 hetes voltam, még semmi sem látszott... bezzeg 2 hét múlva... úgyhogy igen, lehet, hogy a ciklus végén fogant a pici :)
2015. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted, hány nap késésnél?
2015. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!