Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elhal magzat akkor a teszt...

Ha elhal magzat akkor a teszt azt kimutatja?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem! Az első terhességem alatt annyi rémtörténetet olvastam,hogy most teljesen be vagyok pánikolva! Hat hetes vagyok,dokihoz még nem mentem még várnék két hetet! De ez az idő maga az örökkévalóság! Ha közben csinálok teszteket akkor az kimutatná ha baj lenne? Milyen időközönként érdemes csinálni?
2010. febr. 21. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint nem mutatja ki a teszt, mivel a hormon még utána is kimutatható a szervezetedben. De ne aggódj, nem lesz baj. Inkább menj el most is ultrahangra, ha ez megnyugtat.
2010. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
hát annyira mégsem lehetsz bepánikolva,ha még két hétig nem akarsz dokihoz menni.pedig ahogy írod már 6 hetes vagy,és ilyenkor már látna vmit,sőt nekem 6 hetesen már volt szívhang is.
2010. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
vetélés után akár 3 hónapig is pozi lehet a teszt. Barátnőm tapasztalta is sajnos. Menj dokihoz akkor úgyis megnyugszol. :) Boldog várakozást és egészséget nektek. Ne stresszelj
2010. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a teszt nem mutatja ki, ha baj van, mert a szervezet termeli a HCG-t.

De ne pánikolj, nem lesz baj. Általában erős vérzés és görcs kíséri ha baj van, bár ez sem igaz mindenkire.

6 hetesen nekem csak a petezsákot látták, visszarendeltek 2 hét múlva... Úgyhogy szerintem jó ha a 8. héten mész.

Minden jót és ne idegeskedj.

2010. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kimutatta még rá 3 hétre is...
2010. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De van valami jele ha ez megtörténik? Utolsó válaszoló te mit éreztél?
2010. febr. 22. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én elkezdtem vérezni...3 hétre rá elmentem dokihoz,azt mondta nem lát semmit,csináljak tesztet,ha pozítív hívjam fel...pozítív volt...beküldött a kórházba ,de nem láttak semmit rá pár napra ismét teszt..az mátr negatív volt..ráérsz az orvossal ha úgy érzed
2010. febr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!