Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberben abbahagytam a...

Decemberben abbahagytam a fogamzásgátlót! Jan.9, febr.10, márc 16. -án megjött Mensesz és ovu kalk segítségével próbáltam a ciklusom hosszát ápr 18-án lett vna a nemvárt és nem is jött meg de Csináltam 2 tesztetis negatív lett. Lehetek terhes? Üdv: A

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha később fogant,akkor lehetsz.Szerintem 1-2nap múlva ismételd meg a tesztet.
2015. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ovulacios kalkulator szerint 2.-6.-a között lett volna esély a megtermékenyülésre. 4.-én és 6.-án voltunk együtt. Alhasi gyenge görcseim vannak 2 hete, kb 3 hete érzékeny volt a bimbóm kb 2 hete elmúlt azóta feszül, fáj a mellem és minden nap úgy érzem hogy meg fog jönni de semmi.
2015. ápr. 22. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira azért lehetne gondolkodni, hogy nem hagyatkozol egy programra, ami megmondja hogy mikor van ovud, inkább a testedet figyeld, az jobban megmondja mikor van ovu. Az csak egy program, ami nem ismeri a TE testedet.
2015. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mig gyogyszert szedtem nem kellett figyelnem ra. Miota abbahagytam figyelem de nem sok sikerrel. Gyógyszer szedés alatt 30 napos ciklusaim voltak mióta abbahagytam az első 2 hónapban 30 napra jött meg aztán később. Hogy őszinte legyek 25 éves vagyok első baba lenne ha összejönne, szóval még tapasztalatlan vagyok e téren. Olyat is hallottam hogy fogamzásgátló abbahagyása után minimum 6 hónapig nincs sok esély a babára. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 22. 18:40
 5/6 anonim válasza:

én novemberben hagytam abba a gyógyszert és nem is jött meg rendszeresen(28,29,30) olvastam én is,hogy fél év is eltelhet,hogy sikerüljön a baba,de olyat is olvastam,hogy egyből sikerült(tesómnak így lett két babója)Nálam meg csak 3 hónap telt el!


11hkm

2015. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 24.-én megjött de azóta mindkét mellemből folyik valami.
2015. ápr. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!