Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb mell alatti részen...

Jobb mell alatti részen bizsergés, zsibbadás. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok. 1 hete érzek a jobb mellem, bordám alatt, néha középen olyat, mintha zsibbadna néha, biszeregne, mintha valaki az izmot megtekerné, húzgálná. Nem fáj, csak kellemetlen. El-elmúlik, főleg étkezés után jön elő. A picit már érzem mozogni, de őt a hasam alján, csiklandoz. Nem tudom ez mitől lehet. Vérnyomás normális, a laborom jó, étvágyam ok, székletem is. De aggaszt, voltam háziorvosnál, aki szerint a gyerek nyomja a belszerveket felfelé. De nem korai még? Gondolom, ha szervi baj lenne, rosszul lennék...

2015. ápr. 22. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyet éreztem,csak talán egy picit lejjebb.Egész terhességem alatt így is maradt,néha elmúlt,aztán újra elkezdett bizseregni.Az orvosomtól nem kaptam rá egyértelmű magyarázatot.Annyit mondott, lehet hogy valami idegszál nyomódik.
2015. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, inkább középtájon, kb a gyomorszájnál. Az első terhességnél csak a 2. trimeszter vége felé jelentkezett, a másodiknál már szinte a legelején. A terhesség vége felé már nagyon kellemetlen volt. Én sem tudom, mitől lehetett, szülés után kb 2 héttel elmúlt.
2015. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!