Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezzel azt akarta...

Szerintetek ezzel azt akarta megtudakolni, hogy nem-e terhes-e az illető?

Figyelt kérdés
Szóval (bocs ha kicsit hülye kérdés, de nem igazán értem. csak kíváncsiságból kérdezem) egyik ismerősöm kiposztolt facebookra egy terhességgel kapcsolatos képet, erre egy ismerőse azt kérdezte tőle alatta, hogy "hírek?". Ezzel azt akarta megtudakolni, hogy nem-e terhes-e az illető?

2015. ápr. 23. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem igen
2015. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos tervezik. azt kérdezte,sikerült-e a baba
2015. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
''Szeretem'', amikor ilyen intim es kenyes kerdesre nyilvanosan kerdeznek ra. Megtehette volna privatban is.
2015. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván próbálkoznak. (Nincs olyan, hogy "nem-e", legfeljebb majd a gyerek neme). :)
2015. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg. De - szerintem - aki nem akarja, hogy ilyenre rákérdezzenek, az ne posztoljon terhességgel kapcsolatos dolgokat. :)
2015. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nincs macskam, es nem is tervezem, hogy lesz, de megis posztoltam mar macskas videot.


Megsem kerdezett ra senki, hogy cica all-e a hazhoz.


Szoval tokmindegy, hogy posztol-e terhesseggel kapcsolatos kepet, vagy sem, NEM ILLIK nyilvanosan rakerdezni.

2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is. De a kommentet ki lehet törölni. Nem kell nyilvánosan válaszolgatni. Szerintem sem illik kérdezgetni, magánügy. De egy egyszerű törlés megoldja a problémát.
2015. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!