Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hiperstimulált terhes édesanyá...

Hiperstimulált terhes édesanyákat kérdezem, ha nem szívják le a folyadékot, infúziót sem kap az illető, magától mikor szűnik meg a folyamat? Mikor áll vissza az "alaphelyzet"?

Figyelt kérdés
Barátnőm járt így (egyébként én is, csak engem leszívtak Győrben, így 1 hónap alatt túljutottam rajta), viszont őt nem szívják le, infúziót sem kap, pedig sokszor nehézlégzéssel is küzd. Ő Tapolcára jár, azt mondják, majd elmúlik.

2014. aug. 3. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez komoly,hogy nem csinálnak vele semmit? Ebből életveszélyes állapot is lehet! Mindenképpen le kell szívni,infúziót is kellene kapnia.Ha tudod beszéld rá,hogy minél előbb menjen el egy másik kórházba,addig amíg nem késő.


/Eü.dolgozó/

2014. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Felolvastam neki a válaszod, meg is ijedt, bár tudja jól, hogy ez így nem a legjobb. De most erőszakoskodjon, hogy márpedig szívják le? Ha eddig nem szívták le, most miért tennék? Nem értem egyébként ezt én sem. A ráhatásomra odatelefonált Győrbe (előtte itt volt neki két sikertelen beültetése), hátha megnézik, de elutasították, mondván nem ott történt a beavatkozás :(

Ma elmegy egy nőgyógyászhoz a lakóhelyén, meglátjuk ő mit mond...

2014. aug. 5. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Na volt orvosnál a barátnőd? Az nem számít,hogy hol történt a beavatkozás,ha panaszai vannak bármely kórház nőgyógyászati szakrendelésén,ügyeleti időben pedig a nőgy.osztályon jelentkezhet és KÖTELESEK ELLÁTNI!
2014. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!