Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen ha méhen...

6 hetes terhesen ha méhen kívüli a terhesség annak már lehetnek apróbb tünetei?

Figyelt kérdés

Nekem igazábol semmi tünet nincs,csak félek hogy netán az,nem vérzek,nem barnázok.

Akinek volt már méhen kìvüli terhesség az leírhatja,hogy mit érzett és mikor


Válaszokat elore is koszonom! :)


2015. ápr. 23. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hetesen már látszik az uh-n hogy jo helyen van-e az embrió, szerencsés esetben szivhang is van már.

Általában azért ha se görcs se vérzés nem kell rosszra gondolni, nyugi. :)

2015. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha szoktam olyat érezni mintha RÖGTÖN megjonne :/ de 1-2perc mulva elis mulik :)
2015. ápr. 23. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig ne aggódj, menzesz szerű görcsök normálisak. Nekem is hamar elmúlt mindig, max egy perc volt. Ha nem erős vagy folyamatos akkor rendben van. Szedjed a magneziumot! :)
2015. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben :)

neked volt orrvérzés? :/ mert nekem van.

2015. ápr. 23. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg néha a jobb,néha a bal oldalam szurkal vagy luktet...de csak par percig
2015. ápr. 23. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Petefészek körüli szurkálás normális.

Orrvérzés nem. De az nem a terhességgel kapcsolatos. Jó orvoshoz menni vele. De orrvérzésnél én mindig azt mondom hogy első dolog legyen a vérnyomás mérés.

2015. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En a 7. Hétben vagyok. :-)

Ha az orrfujaskor jelentkező "vérzésre" gondolsz, akkor az normális. Nekem most is es az első terhességemkor is van/volt. Az erfalak meg vannak gyengülve, ez okozza a verzest fujaskor. Szóval ha ilyen van, akkor nem kell aggodnod.

Boldog babavarast! :-)

2015. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!