Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből valami még ma?

Lehet ebből valami még ma?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok 17 órától rendszeres 10 perces fájásaim voltak, fél hétkor elmentem lezuhanyozni most várok azóta hogy lesz e fájás vagy csak ennyi volt?! Valakinek indult így a szülés? Mikor lett belőle valami?Tudom hogy nem egyforma egy terhesség sem de érdekel attól kinek mi volt.Ha megosztanátok velem sokat segítene. Köszönöm előre is! :)
2015. ápr. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a zuhanyozástól elmúlt akkor ez jósló volt.

a rendes fájások a zuhanyozástól felgyorsulnak, rendeződnek.

én 20 percesekkel ültem be egy kád vízbe, kb 10 percre, miután kiszálltam 6 percesek voltak :)

2015. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mikor törölköztem közben volt fájás, most megint volt egy mérjük az időt rendszereződik e...
2015. ápr. 24. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is így indult. Fajasok. . Meleg zuhany aztán rendeződött. Rögtön 5 percesekre .:)

Majd írj,hogy mi volt :)

2015. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia:)

Mi a helyzet?

2015. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!