Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha állandóan farkaséhes...

Ha állandóan farkaséhes vagyok, de nem eszek mindig, akkor éhezik a baba, vagy lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Eszem egy narancsot, vagy banánt, vagy kiflit, de csak egészséges dolgokat próbálok, emiatt nem tudom, hogy mit egyek néha, mert kb. óránként ki kell találni valamit, de nem is kívánok semmit. 8 hetes vagyok. Nem azért, mert nem akarok elhízni, de nem kívánok semmit, de folyton éhes vagyok...
2015. ápr. 25. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba mindent elvesz amire szüksége van. Ne tudod őt ilyen módon kiéheztetni, főleg hogy nem arról van szó hogy egyáltalán semmit nem eszel. (Vannak akikben hetekig nem marad meg semmilyen kaja mert mindentől hánynak mégis egészséges babájuk születik.)
2015. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két hónapig hánytam, egy idő után már a folyadék sem maradt bennem. Végül a lányom 4 kg-mal született, szóval nem volt az a kifejezett éhező gyermek alkat.

Emiatt ne izgulj! :)

Te fogsz lefogyni, de neki nem lesz baja. Viszont amint tudod, azért pótold a kimaradt tápanyagokat!

2015. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nem a baba éhes, hanem te :) A baba elvesz tőled mindent ami kell neki. Te meg azért vagy éhes mert elég sok folyamat zajlik benned, sok energiát igényel. Meg amit felsoroltál, sok cukor és szénhidrát amit eszel, ezektől persze hogy éhes leszel ráadásul hamar. Gyorsan esik ezektől a vércukrod lefelé. Ugyan nem írtad, hogy milyen az a kifli, de inkább teljeskiőrlésűt egyél, mert annak a felszívódása sokkal jobb, így kevésbé leszel ilyen hirtelen éhes. A banán tiszta tömény cukor, amitől ne is csodálkozz hogy éhes leszel. Amúgy teljesen természetes, hogy ilyenkor ilyen étvágyad van, nekem is ezekben a hetekben volt a legjobb, még éjszaka is felkeltem enni, olyan éhes voltam :) Később ez javul majd. Meg mint írtam egyél normálisabb kajátak, pl sok húst, zöldséget, sajtot, barnarízst, teljes kiőrlésű kenyeret. Ja és nem kell kétszer annyit enni, mert nem kettő helyett eszel.
2015. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem éhezik, hisz nem a te gyomrod az ő "gyomra" :-) Ő ásványianyagokat, vitaminokat stb. vesz el a te szervezetedtől. Abból pedig annyit, amennyire neki szüksége van, illetve maximum amennyi van a szervezetedben.

Éhes vagy, valszín energiából több kell most szervezetednek.

Én szoptatok, és ha nem tudok eleget aludni, akkor éhes vagyok, muszáj ennem, hogy legyen energiám továbbélni :-)

2015. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!