Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nálatok is tovább...

Terhesen nálatok is tovább tartott egy kis betegség? ( köhögés, torokfájás)

Figyelt kérdés
És mikor mentek dokihoz, csak ha nagyon rosszul vagytok, pl, láz esetén?
2010. febr. 21. 19:49
 1/7 anonim válasza:

Szia!Én most gyógyultam meg!Lázas nem voltam de nagyon náthás voltam kb 1 hét ami máskor 3-4 nap alatt lezajlik!

Ha lázad van azonnal menj dokihoz nehogy nagyobb gond legyen egyébként meg ágynyugalom és ami nekem bevált a mézes citromos hársfatea a Naturland-tól!Mielöbbi gyógyulást!7 hetes kismami.

2010. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem vagyok lázas szerencsére csak nagyon köhögök. Már voltam patikába, csak szegény gyerek 3 napja csak a köhögésem hallja, kezd már unalmas lenni. Nem akarnék dokihoz menni. A mézre allergiás vagyok.

18h km

2010. febr. 21. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nem is az hogy tovább tart,hanem normális gyógyszer híján nem tudom rendesen kikezelni,így állandóan visszajön a náthám.
2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor mentem, megyek dokihoz, ha már lázas vagyok, egyébként tea, fekvés... Az elején volt hogy a köhögésem megmaradt napokig, már fájt a hasam az erőlködéstől, Stodal szirupot ittam, 3 nap alatt használt... Homeós cucc amit kismamák is használhatnak.

29 hetes km

2010. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én télen voltam 25. hét körül, és hetekig többször visszatérően volt arcüreggyulladásom :( Máskor 5 nap antibiotikummal, most meg homeós bogyók, kb halottnak a csók ilyen esetekre... Ez van :)
2010. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Oscillococcinum vált be, azt szedheted.
2010. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pont karácsony elött lettem beteg és szilveszter utan gyógyultam meg.ilyen beteg és pláne ilyen sokáig életemben nem voltam.és ugye nem szedtem semmi gyogyszer igy vissza is jött kb két hete nem annyira mint multkor de ez is elég volt és péntek szombat fele kezdtem magam jobban érezni.nem igazan örültem neki szülés elött egy-két héttel.de meggyogyultam jöhet a baby:)
2010. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!