Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy nem is torokfájás...

Lehet hogy nem is torokfájás miatt, hanem a feljövő gyomorsav miatt fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Minden marja amit eszek vagy iszok.
2011. máj. 20. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem ez volt, soha nem éreztem hogy égne a gyomrom vagy egyéb tünet, éjszaka jött fel a sav és tette a dolgát, 1,5 hónapig jártam ecsetelésre a gégészetre miután javasolta az orvos, hogy lefekvés előtt vegyek be savlekötőt. Kétkedve fogadtam, de kipróbáltam és bevált. Most már csak ritkán fordul elő, hogy gyógyszert kell bevennem, nekem szülés után jelentkezett ez a probléma. Lefekvés előtt vegyél be egy Rennie-t hátha segít neked is.
2011. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is gyakran előfordul, hogy annyi a savam, hogy marja a torkomat. Nekem is a Rennie segített. Próbáld ki, hátha neked is jó lesz.
2011. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!