Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+4 napos vagyok, és az előbb...

6+4 napos vagyok, és az előbb pisilés után mikor megtöröltem magam egy vérfolt fogadott, olyan 200-as érme nagyságú, hová forduljak ilyen késő este?

Figyelt kérdés
Üllőn lakunk! Első gyereknél korábban voltam dokinál és kapásból adott Utrot minden vizsgálat nélkül, pedig ott nem volt vérzés. Esetleg hogy tudnék ilyen gyógyszert szerezni hirtelen recept nélkül? Vagy mit lehetne tenni? Segítsetek, mert most nagyon tanácstalan vagyok. :(
2015. ápr. 26. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél be semmit doki nélkül. Lehet ez más is, Nehogy árts vele. Nem ártana talán egy ügyeletes doki. Esetleg Kőbánya Bajcsy. Az van talán a legközelebb hozzád.
2015. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Melyik szülészet van hozzátok a legközelebb? Ott mindig van ügyeletes orvos is, legalább érdemes volna telefonon felhívni őket, hátha nem alszik és nincs bent egy szülésnél.
2015. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
István, Sote ezek aránylag közel vannak. Bajcsyban még nem voltunk kocsival, így azt passzolom. Az a baj, hogy én nem tudok bevezetni, párom igen, de a 3 éves meg a szobájában alszik. :( Nem tudom mi tévő legyek így hirtelen. Most nézegetem, és nem jött újabb adag vér még.
2015. ápr. 26. 21:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kellene menni. Nincs aki addig vigyázzon a picire? Vagy taxi esetleg vagy bárki ismerős aki elvinne? Más nem jut az eszembe. Ilyenkor egy-két nap rengeteget számíthat. Lehet nincs semmi baj de ezt akkor is egy orvosnak kell eldöntenie. Progihiány esetén nem jó várni például.
2015. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

És egy ilyen kórházba be lehet csak úgy állítani így este, és el is látnak? Nem küldenek el?

Sajna magunk vagyunk, nehéz megoldani, még nem tudom hogy legyen.

2015. ápr. 26. 21:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Valahogy oldjatok meg a gyerekfelugyeletet es menjetek be a korhazba! Nwm varnek ezzel holnapig!
2015. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Bajcsy nagyon jól megközelíthető autóval, parkolni is könnyű, és nagyon jó a nőgyógyászat. A Google térkép 21 perces utat ír: [link]


Én barnázással voltam bent ott ügyeleten hétvégén a 8. héten, és bár elmondta az orvos, hogy túlaggódom picit, de türelmesen megvizsgált, megmutatta a baba dobogó szívét a monitoron, hogy megnyugtasson. :)


Lakhelyileg viszont a Jahn-ba tertoztok: [link]

Csak azért írom, nehogy máshonnan aztán végül ide küldjetek, mert az az igazi tortúra, két kórházi recepciót megjárni egy éjszaka... :(

2015. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én azért mertem ajánlani a Bajcsyt. A többit nem ismerem. Én vidékről mentem fel hozzájuk és elláttak. Szerintem ne késlekedj! Esetleg hívd fel valamelyiket.
2015. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Itt a minisztériumi adatlap, ami szerint a Jahn Ferenc kórházhoz tartoztok: [link]


Én egyből oda mennék, mert rizikós, hogy máshonnan is ide küldenének.

2015. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A 3 évest vigyétek magatokkal. Nem kellemes, ha már alszik, tudom, de muszáj lesz...
2015. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!