Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Lendvai Viktorról kinek...

Bella169 kérdése:

Dr. Lendvai Viktorról kinek mia véleméye? Mik a tapaszalatok szüléslevezetésnél? Mennyit kér ha őt szeretnéd fogadott orvosnak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Győr:-) mindenkiről hallani jót és rosszat. Volt szobatársamnak nem vette észre, hogy elhalt a baba. Pedig magánrendelésen volt nála kétszer is. Akit ajánlok, pl Busznyák Csaba, Mika Péter.
2015. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az sztk-s rendelésre járok,és imádom. Nagyon alapos, kedves, akármi nyűgöm van, bármikor hívhatom, ha nem tudja felvenni, akkor mindig visszahív. Én csak szülésre fogom felfogadni, arról is csak jókat hallottam róla.

Úgy tudom, hogy a busznyák már nem vállal terhesgondozást amúgy. Én a lendvait tiszta szívből merem neked ajánlani.

2015. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazáól van orvosom, ő nem vállal szülést s őt ajánlotta. Ezért érdeklődöm.


Kedves utolsó esetleg nem tudszvalami megközelítő összeget, hogy mennyiért vállal szülést?

2015. ápr. 18. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mondott összeget,amennyit szánunk rá.a többi kismamától, aki már megszült nála, és csak szülésre fogadta fel,ők 30-50 körül adtak neki. Azt ha magánba jársz hozzá terhesség alatt, úgy nem tudom, hogy mond-e szülésre összeget. Így biztos, hogy nem.
2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ditta323 ***** válasza:

Dr. Busznyák Csaba terhesgondozást vállal csak szülést nem, azt nem tudom, hogy ő vagy Dr. Fekete Zoltán veszi át a kismamáit a 36. hét körül.

Amúgy ha jól tudom nem mond árat ő sem.

2015. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És Dr. Mika Péter milyen a szülésnél?
2015. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ditta323 ***** válasza:
Sokan dicsérik Mika dr. urat. Ha a tesó érkezéséig nem vállal szülés az orvosom akkor Dr Tuba Gy. Dr. Horváth Z. és Dr. Mika P. Közülök választanék.
2015. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, a Tuba dr.már rendel magában?
2015. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!