Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. héttől már éreztétek a...

19. héttől már éreztétek a magzat mozgását? Mennyire intenzíven?

Figyelt kérdés
Pár napja már érzem, kb. a 18. hét közepétől, de olyan kis finom bökéseket és azt is szinte csak akkor, ha nyugalmi állapotban vagyok. Normális még, hogy 19 hetes vagyok, de csak apró és nem határozott jelzéseket érzek?
2015. ápr. 28. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:

En is a 19.heten ereztem eloszor. Es csak nagyon finoman.

Most a masodik gyerekkel azt mondjak mar 17.hettol is lehet majd erezni.

2015. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 21 hetesen éreztem először.
2015. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ez már a 3. terhességem, pont ezért is zavar kicsit. apró jelzés volt már nekem is a 17. hét körül, de csak most jött el az, hogy napi szinten érzem, de még olyan kis gyengén.
2015. ápr. 28. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem első baba de már a 16. hét végén éreztem a picit, a 17. héten meg már belepacsizott az apja kezébe :) De én mondjuk nagyon vékony vagyok, nálam mindenki erre számított :)
2015. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én érzem rendesen de nekem nagyon vékony a hasfalam. Nem annyira erősen de elég sűrűn. 18 hetes vagyok és 15 hetes koromtól érzek valamit... Igaz vagy két hétig nem mertem volna állitani hogy a baba az. Most már igen főleg ha buszon vagyok vagy haton fekszem, akkor a leginkább érezhető.
2015. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!