Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények nyíregyházán...

Dark Angel1987 kérdése:

Vélemények nyíregyházán orvosok? Dr. Molnár Balazs es Dr. Kovacs Róbert?

Figyelt kérdés
Érdekelne tarifa milyen ember egyszóval minden.
2015. ápr. 28. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
irj privit
2015. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem Molnár Balázs az orvosom, hozzá jártam terhesgondozásra és nála is szültem (megfogadtam). Én csak jókat tudok róla mondani: mindig alaposan megnézte a babát az ultrahangon, profin vezette le a szülésemet,nagyon kedves, humoros és nem pénzéhes. A következőt is biztosan nála fogom szülni. Kovácsot nem ismerem, de biztos hasonló beállítottságú, mert ő Balázs helyettese arra az esetre, ha ő valamiért nem lenne elérhető éppen a szüléskor (pl. nyaralás vagy műtét, mert sebésznek is tanul mostanában)
2015. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnél voltam már, nagyon jó orvosok. Kovácsnál voltam mikor megállapította a terhességet, és velem együtt örült, annyira jól esett hogy nem csak úgy simán mondta hogy igen terhes vagyok, hanem látszott rajta hogy tényleg örül, hogy babám lesz. De mind kettő orvos nagyon jó. :) Bárkit választasz közülük jól jársz :)
2015. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!