Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki delutanra kapott idopontot...

Aki delutanra kapott idopontot cukorterhelesre, mikortol nem evett?

Figyelt kérdés

14 orara kell mennem ehgyomorra.

Mikor ehetek utoljara?


Raadasul reggelente gyogyszert szedek a pajzsmirigyemre, es ra fel orara kell enni valamit.


2015. ápr. 28. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ez biztos? Ennyire nem lehetnek amatőrök! Soha nem kaptam még délutáni időpontot, pedig 5 éve ismételnem kell, mert IR-es vagyok. Nem értetted félre őket?
2015. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem ilyen nincs. Én 3x csináltam végig, de mindig fél 8ra kellett mennem.
2015. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Neeeee, erre kérdezz rá!

Eddig 2 városban is voltam ilyenen, mindig 7-re kellett menni, sorbaállás nélkül oda az ablakhoz, és behívtak pár percen belül.

2015. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni, hogy ilyen létezik.
2015. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha éhgyomorra kell menned az azt jelenti, hogy aznap nem ehetsz, tehát előző este ehetsz utoljára. Ennek egyébként semmi értelme, terheléses cukor vizsgálatot csak reggel érdemes csinálni, mert akkor a legrosszabb az inzulinérzékenység. Teljesen más lehet az eredmény, ha kora délután csinálják, mert az meg az egyik legjobb időpont inzulinérzékenység szempontjából. Magyarul simán előfordulhat, hogy nem mutatja ki a vizsgálat a terhességi diabéteszt. Nehéz elhinni, hogy ilyen időpontot kaptál.
2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na akkor most kapaszkodjatok meg, azt mondtak, hogy mindegy, hogy ehgyomorra megyek-e vagy sem.


Erosen gondolkozom, hogy elmenjek-e.

Igy mennyire lesz megbizhato az eredmeny? Semennyire.

2015. ápr. 28. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Kizárt, valamit benéztek de nagyon. Nekem negyed hatra kell mennem, mert 2 óra múlva veszik le a vért újra és utána rögtön viszik is el a mintákat a központi laborba. Plusz előtte 10-12 óráig nem szabad enni. Délután felesleges menned, beszélj a dokiddal szerintem.
2015. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Aaaa nem megyek.

A babanak sem tesz jot az a tomeny cukorszirup.


Koszi a valaszokat.

2015. ápr. 28. 15:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged csináltasd meg máshol, ahova reggel mehetsz. És feltétlen meséld el miért is mentél oda, ők is ki lesznek akadva!

Nekem is 8 ra kellett mennem.

2015. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kozben betelefonaltam, es azt mondtak, hogy olyan az a lotty annyi cukrot tartalmaz, hogy elenyeszo mellette, hogy ettem-e elotte. Ha nincs gond, akkor igy is - ugy is a hatarerteken belul kell maradnia a cukromnak.
2015. ápr. 28. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!