Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a férjemmel, hogy ne menjen rá a házasságunk? /nem tervezett baba/

Figyelt kérdés

Már van 3 gyermekünk és nem terveztünk többet. Most viszont kiderült, hogy jön a negyedik csemete /17 hetes vagyok/. A férjem mérges, sértődött és a legkevésbé sem érdekli, hogy én sem épp így terveztem az életünket.

Hogyan lehet egy ilyen nagy horderejű dolgot megbeszélni? Nálunk eddig minden próbálkozás vitába fulladt.


2015. ápr. 28. 18:44
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
63%
3 gyereket szültél...hogy nem vetted észre 17 hétig, hogy terhes vagy?
2015. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha már becsúszott,akkor mit sértődősködik a férjed??Tudtommal a gyerkőc csináláshoz két ember kell,amiben neki is benne van a része.

Ha vitáztok ha nem,az a baba már a szíved alatt növekszik!Elég szomorú ha így áll hozzá!Remélhetőleg idővel megnyugszik!

2015. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
18%
Vetesd el,és azt mond a férjednek,hogy elvetéltél! Ja,és ha ott vagy köttesd is el magad!
2015. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
70%
jajjj hármas válaszoló,ez olyan nyers volt:)
2015. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
56%

sertodhet o is ott volt mikor keszult

3 gyerek utan mar reg elkothette volna magat a ferjed

17 heteset mar csak a joistyen tud elvenni toled ember nem.

Otelet szuld meg add orokbe kerdezd meg mit szol hozza ha a zo gyereket idegennek adod

2015. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, én nőként nem értem, hogy hogy a büdös búbánatos fenébe nem veszi valaki észre, hogy 17 hetes, a MÁSODIK TRIMESZTERBEN VAN, azaz majdhogynem 4 hónapos terhes... (ugye az első 2 hét a beágyazódás előtti kettő). Ilyen a kur**va életben nincsen. Szóval szerintem nem csoda, hogy a férjed kiakadt, amikor valószínűleg már rég tudtad, csak lusta voltál letesztelni, illetve elvetted tőle a megbeszélés lehetőségét is (abortusz pl., ha korábban szólsz).
2015. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
64%

Mirena spirál?

Az ismerősi körömben ketten estek mellette teherbe. Mindketten azt vették észre hogy mocorog a gyerek.

2015. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül estél teherbe? Nem. Akkor?
2015. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%

pedig letezik hogy nem vette eszre foleg spiral mellett

Sajnos sokszor talalkozom kismamakkal akik a 20-26 het korul veszik eszre hogy terhesek es pocakjuk sincs

2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem csodálom, hogy ki van akadva... Sokat tennék rá, hogy ez nem most "derült ki", csak te pontosan tudtad, hogy ő nem fogja örömmámorban úszva fogadni a hírt, ezért rohadt önző módon döntöttél helyette is. Most viszont eljött az idő, hogy ő döntsön, és simán benne van, hogy úgy dönt befejezi veled. Meg is érdemelnéd... Csak az a baj, hogy ez már megint egy olyan ocsmány helyzet, ahol a szerencsétlen gyerekek szenvedik meg a fölnőttek hülyeségét.
2015. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!