Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
76%
Ha kiderül, akkor jó nagy baleknak fognak tartani, igen, neveled más kakukkfiókáját, az illető röhög a markába, a hűtlen nejedet meg még jól körül kell ugrálnod... de miért derülne ki, hacsak nem ázsiai, vagy néger volt a "beugró"? Ne kössétek más orrára és kész.
2015. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
27%
Szánalmas vagy...
2015. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell senkinek sem elmondani, még a gyereknek sem mondanám el.

Ha neked ez így jó, a ti dolgotok.

2015. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
85%
Ne másokkal akarj döntetni, pláne ne idegenekkel. Ha szerinted ez a helyes döntés, akkor ez a helyes döntés. A környezetnek meg nem is kell tudnia, kié a gyerek.
2015. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
32%
Baleknak fognak tartani, igen, és igazuk is van. De ha neked ehhez az egészhez tényleg van gyomrod, akkor a te dolgod.
2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
95%

Akkor a nő védekezett melletted és az a másik mellett is?

Én egyrészt azt mondom minden csoda három napig tart, egy idő után leülnének a susmusok.

Másrészt viszont, ha kiderül hogy nem a te gyereked, és nem tudnád saját gyerekedként nevelni akkor hagyd az egészet a fenébe. Nincs rosszabb annál amikor egyszer ha veszekedtek a képébe vágod ezt, akár az anyának akár a gyereknek hogy ő nem a te véred. Vagy ha úgy élsz a családoddal hogy frusztrál az "idegen gyerek" jelenléte. Tehát alaposan gondold át a dolgot és inkább az alapján dönts hogy hogy fogsz viszonyulni az egészhez ha nem a tiéd, mint az alapján hogy szomszéd Mari néni meg a rokonok erről fognak beszélni egy két hétig.

2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Ha te elfogadod így, akkor tényleg ne kössétek senkinek az orrára, és kész. Én meg se nézetném, hogy te vagy-e az apa, vagy az a bizonyos másik. Egy megcsalást nagyon nehéz őszintén és teljesen megbocsátani, de nem lehetetlen. Ha nektek sikerült, tartsatok ki.
2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak és kizárólag a ti dolgotok, nem kell elmondani senkinek, ettől még nem vagy papucs férj.
2015. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
50%
Ezek után tényleg jó feleség...:D Biztos elküldeném melegebb éghajlatra...
2015. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
79%
Miért derülne ki? Rokonoknak nem kell az orrára kötni, ha megszületik a gyerek csináltatsz egy vizsgálatot. MAjd ha ott kiderül, hogy genetikai szempontból nem a te utódod, akkor ráérsz azon gondolkodni, hogy hogyan neveld a továbbiakban.
2015. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!