Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat olyan, hogy...

Fotucsok kérdése:

Előfordulhat olyan, hogy valakinek pozitív a terhességi tesztje, tünetek is vannak, hasi uh-on látják, de hüvelyi uh-on nem látja a nőgyógyász a magzatot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az Uh- nincs baba(abban az időben,amikor már látni kellene) csak pl petezsák,akkor az vszinű elhalt.Nekem 2* volt:(
2010. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy olyan ultrahangra, ahol olyan szakember csinálja, akit erre képeztek ki (ultrahangos). A dokik nem olyan ügyesek ebben, mint a szakértők, mert ők csak ezzel foglalkoznak.
2010. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és hány hetesen van az az időpont? Meg hogy van, hogy hasi uh-on meg látszódik?
2010. febr. 22. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki sima hasi UH-n 5 hetesen látta,hogy terhes vagyok.6-7 hét körül már talán szívhangot is lát.
2010. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ilyet én még nem hallottam! A hüvelyi uh sokkal jobb kisterhességnél. Ha azon nem látszódik, akkor nem is értem, hogy látszódhat a hasin.

Már bocsánat, de ez most kb úgy hangzik, mintha nem a méhedben lenne a baba. Az meg hülyeség.

Szerintem is nézesd meg valahol, valami normális helyen.

Sok sikert kívánok!

2010. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyesmi, de az nem szonográfus volt, hanem a dokim, aki ugye nem igazán ért ehhez.

8 hetes voltam, hüvelyin nem találta a babámat, viszont hasin igen!!!

De ez tényleg az ő bénasága volt, mondta is, hogy ő nem ért az uh-géphez, csak én kértem, hogy csinálja meg (pont nem volt egy szonográfus sem a kórházban).

A babám már 14 hónapos!

2010. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hetesen voltam első uh-on és a hasin látszódott a petezsák, az embrió és még a szív pulzálása is gyengén, majd váltottunk hüvelyire (hátha ott jobban látszik a szívhang) és ott csak a petezsák látszott, embrio nem, szívhang meg ugye pláne nem!

Én is néztem egy nagyot, az uh-os azt mondta, hogy ez azért van, mert nagyon hátrahajlik a méhem!

8 hetesen menetem legközelebb, hasival gyönyörűen látszott, hüvelyivel már meg sem próbáltuk.

2010. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Engem épp ma paráztatott be a doki! 2 tesztet csináltam ami pozitív lett. Elvileg 5 hetes terhes vagyok, de a hüvelyi uh nem látta a doki. Azt mondta beutal a kórházba, mert valószínű, hogy méhen kívüli terhesség. Bent a kórházban 1 óra múlva már látszódott a kicsi, szintén hüvelyi ultrahangon. Szerintem felületes a doki, legalábbis az enyém az volt! Nem is megyek hozzá többet! Te is keress más dokit! Minden jót!
2010. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam.
2010. febr. 22. 17:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, már szívhang is hallatszott :)
2010. febr. 23. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!