Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és a pattanások....

Terhesség és a pattanások. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés

már nagyon el vagyok szontyolodva.

Mikor augusztusban abbahagytam a fogamzásgátlót, 1 hónapon belül hatalmas gyulladt ragyákkal lett tele az egész arcom.

Akkor is zavart, és mindent megvásároltam, ami azt ígérte eltünteti a pattanásokat, és rendbe hozza a bőrt

Kész vagyonokat költöttem el ezekre, végülis a Teafa olaj, és a teafa olaj szappan jött be, ami 2 héten belül majdnem teljesen rendbe is rakta a bőrömet.


Most, hogy összejött a kisbaba, a 10. héttől (most 15 hetes vagyok) Az egész arcom, de szó szerint az EGÉSZ tele van ragyákkal. Egyszerűen már nem tudok olyan pontot , ahol ne lenne valami.


Alkalmazom most is a teafaolajat, de úgy érzem, sajnos ez már nem elég hozzá.

Szárítja le a pattikat, de folyamatosan veszek észre újakat. nem tudok már mit tenni, annyira lehangol, utálok már tükörbe nézni.

Vörösek, gyulladtak. Ha nem teszek magamra egy kg vakolatot, akkor olyan mintha kiütéses lennék.

(persze itthon nem érdekel, csak rossz még boltba is elmenni így...és az alapozó se segít igazából)


A hátam, a vállam is csúnya, de az még annyira nem is zavar, de az arcom, valami brutális. meg se bírom számolni, mennyi van rajta.

ha nyomkodom, akkor nagyon vörös 1 napig.

ha nem nyomkodom, akkor se jobb...


Annyi helyen próbáltam már keresni valami szert, ami bejött a kismamáknak, de eddig sehol nem találtam semmit.

Reménykedek, hátha valaki tud nekem mégis valami csodaszert ajánlani! Mert már tényleg nem tudok tükörbe se nézni :(



2015. ápr. 30. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hormonális dolog, és mivel kismama vagy, egy csomó hormonális változáson esel most át, nem akarlak elkeseríteni, de semmit nem tudsz ellene tenni.
2015. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kerd ki egy borgyogyasz velemenyet ,szerintem azert ez nem biytos hogy a hormonokra foghato ,vagy hogy normalis lenne,nem tudom elotte tiszta volt az arcborod?nekem hibatlan borom van alapbol ,terhesseg alatt kijott most parszor egy egy nagyobb pattanas a szam es az orrom kozti reszen ,miutan kinyomtam sudocremet kentem ra ejszakara ,reggelre egeszen elhalvanyult ,de neked nem biztos hogy ez jo lenne.
2015. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos en is tele vagyok,minden napra uj meglepi,a vallam,hatam,arcom,es a nyakam. Reggel-este a himalaya markaju pattanas elleni kremet kenem. Ahogy mondod,leszaritja,de rogton ott a masik. Az enyemek kicsik,pirosak,gyulladtak,es napi egy udvariatlanabb jon hozzajuk. Heti ket peeling gyumolcssavas,minden reggel-este tisztitohabos lemosas,plusz reggel arcvizes torles is,ezutan a pottyokre a himalaja. Arckrem helyett csak hydrogel(ez is dm-es),es bbkrem a takarashoz. Napi 2-3 korrigalassal egesz normalian nezek ki. Es voltam mar parszor terhes,a borom sima es hamvas volt. Hat most nem az,de napi 20 perc borapolas egyelore belefer.
2015. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biodermát tudom ajánlani, a pirosságot biztos egyből eltünteti.
2015. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második terhességemnél én is így voltam, bár kicsit enyhébb volt, mint ahogy te leírtad. A terhesség 5. hónapjában rohamosan javulni kezdett, 1 hónap alatt gyakorlatilag el is múltak. Remélem nálad is csak átmeneti. Én nem kentem rá semmit.
2015. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!