Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, miteszerek,...

Pattanások, miteszerek, foltok. Valami megoldás ellenük?

Figyelt kérdés

Szóval igazából már rég óta küzdök a pattanások ellen (hozzáteszem a homlokom mindig tiszta volt, egy sem jön ki, mai napig gyönyörű) viszont az arcom eléggé pattanásos volt.

Zynerit, Differin, Arcszesz, Bőrradír, Tenutan gyógyszer.

Ezeket használtam, és mostanra már látom a változást. Nincsenek pattanásaim, viszont a pattanás utáni (heg?! de inkább ilyen barnás kis folt/rész amivel nem lehet mit kezdeni, bizonyára azért mert elnyomkodtam régebben és alapozót is kentem rá mivel szégyelltem és így nem látszott/alig látszott. Mostmár majdnem 1 éve alapozó nélkül, kezelve az arcom, elmondhatom hogy a pattanások max hetente 1-2 de lekezelem és elmúlik szépen. Csak a régi foltok vagy micsodák ottmaradtak az arcomon, hiába krémezem, szeszezem akkor is. :/

Mit tudok kezdeni ezzel? Havonta járok bőrgyógyászhoz, fényvédő, bőrradír, mindig mást ír fel. Ő azt mondta rengeteget javult a hónapok során, és azok a foltok idővel eltűnnek. Csak engem rosszul érint, ha ránézek egy olyan emberre akinek nagyon szép a bőre, az enyém meg olyan ronda.. Valami egészséges alapozó? vagy valami amivel el tudom fedni? Köszönöm a segítséget. Ja és nem vagyok tudtommal érzékeny semmire, kiskoromba volt lisztallergiám, de az állítólag elmúlt, semmi nem jön ki rajtam. A hátamról is elmúltak a pattanások, viszont a fenekem vannak olyan foltok, pedig ahhoz nem is nyúltam!

Esetleg étrendváltoztatás? Már bármit megtennék. Köszönöm. 16/F



2014. jún. 19. 11:29
 1/2 anonim válasza:

A te korodban ez természetes. Hát én arc tonickot használok. De csináltam már egy arc krémet is leírom hogy kell.

Hozzá valók :1-2 kanál őrölt kávé

2-3 kanál méz( attól függ milyen jól az állaga de inkább keményebb legyen több mézzel )

egy szem szén tabletta .

Elkészítés: Fogj egy tálat amibe ez bele fog férni. Rakd bele a szén tabletát egy kis mézet , addig törd szét keverd míg folyós nem lesz a szén tabletta utána a többi hozzá valót tedd hozzá keverd össze és rakd fel az arcodra 1 óráig legyen rajta majd mosd le.Ha nem válik be egyszerű szappanos vízbe mosd minden nap. :)

2014. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A foltok lehetnek pigmentációk is ezt csak kozmetikus tudja orvosolni.
2014. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!