Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok, apró bőr alatti pattanásr...

Sok, apró bőr alatti pattanásra megoldás?

Figyelt kérdés

A homlokomon van rengeteg, és a halántékomnál, FÉNYBEN látszanak nagyon, bőr alatt vannak, de nagyon sok, és már az arcom többi részén is előjönnek. Még csúnyábbnak látszik az arcom tőlük, mivel zsíros.

MIT TEGYEK? 15 éves lány vagyok, havonta járok tisztításhoz, és hetente radírozom. És ha semmi sem segít rajta, mikor fognak eltűnni?

Szeptembertől új suli, nem szeretnék én lenni a legcsúnyább...:S



2014. jún. 21. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Senki nem lett még pattanásoktól csúnya, főleg nem ilyenektől amik alig látszanak.

Egészséges életmód segíthet. De az is lehet hogy nem megfelelő arcápolókat használsz vagy allergiás vagy valamire. Bőrgyógyászhoz elmehetnél esetleg.

2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szoktam enni gyümölcsöt meg zöldséget is, sportolni is szoktam. Mivel havonta járok kozmetikushoz anyám azt mondta így nem visz el, pedig már én is gondolkoztam ezen.

De nagyon is látszanak, csak fényben nagyonnagyon

:s

2014. jún. 21. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom mire gondolsz, nekem is olyanok vannak voltak.

NE MENJ BŐRDOKIHOZ!

fel fog írni egy kenőcsöt ami leszárítja tönkreteszi az arcot az ilyne féle bőr alatti zsírgöbökre semmit sem ér, vagy egy fogigátlót ami tönkreteszi a szervezetet és ha abbahagyod újra kijön.

Én is havonta járok nekem nincs olyan sok mint régebben kezd elmúlni.MIndenfélét próbáltam már, ezt szerintem csak a hormonok okozzák.

2014. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked is ilyen sok apró bőr alatti van/volt?

2014. jún. 21. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy ötlet, nekem csak 1-2 ilyen szokott lenni, és nem próbáltam rá..

Szóval melegvizes lemosás, majd tisztítás/heti egyszer egy thermo (melegítő) arcmaszk, majd lemosás hideg vízzel.

Ez elvileg megnyitja a pólusokat, kitisztítod őket, aztán a hideg víztől újra összehúzódnak.

2014. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!