Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első hasi ultrahangon mit...

Az első hasi ultrahangon mit néznek? Akkor már meg tudják majd mondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség 12-dik hetéig hüvelyi ultrahangvizsgálatot csinálnak, majd a 16-dik héttől már hasi ultrahangvizsgálatot. A baba nemét a legszemfülesebb vizsgáló egy modern géppel legkorábban a 16 héten de inkább a 18 héten tudja előszőr megállapítani. Vannak viszont babák akik egyszerűen nem mutatják meg mert úgy fekszenek hogy nem látható.
2008. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam soha nem csináltak hüvelyi uh-t,pedig 8 hetesen voltam először. Nekem annyi van az első papíromon,hogy élő embrio,és crl:15 mm. 18 hetesen tudták megmondani,hogy fiu,viszont az öcséméknél sosem látták,ugyhogy csak a szülés után derült ki,hogy fiu.
2008. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Szia.Hüvelyi uh-át csak elöszőr csinálnak...Utána csak hasi uhá lesz :) Nekem elöszőr csinált hasit,már akkor lehetett látni a magzatot,utána csinált hüvelyit is...Akkor voltam 6-7 hetes... A baba nemét akkor még nem tudják megmondani.Nekem még a 18hetes uhán sem mondta meg a doki. 24hetesen voltam 4d-én akkor már láttuk,hogy kislány :)

30hetes kismami

2008. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első hasi uh általában a 12 hetes. Akkor vizsgálják az orrcsont,arccsontot, koponyát stb, valamint a nyaki redő vastagságát, illetve, hogy hogyan fekszik és hol tapad. ekkor terminálják a korát is, magyarul, itt változhat a mensi által szmítotthoz képest.A nemét általában a 18-20 hetes uh-nál tudják megállapítani, amennyiben a babóca is akarja:))
2008. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!