Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+4 hetes genetikai ultrahang...

12+4 hetes genetikai ultrahang vizsgálaton voltam ma! Cx3110 Ez került a papíromra! Miért nem mondott semmit?

Figyelt kérdés
Tudom azt jelenti a külső méhszj nyitva,de csak itthon tudtam megnézni!Azért szólhatott volna róla!Most nem tudom milyen nagy a baj!?De mindenhol azt olvasom,hogy ez nem jó érték ilyen idős terhességnél!Nem a saját orvosom csinálta a vizsgálatot!Vele majd csak 3 hét múlva találkozom!Telefonon csak beolvastam neki a többi értéket a nyakiredőt az orrcsontot,meg a köldökzsinórt!De ezt utánna néztem csak meg mit jelent!A Nem tudom mit csináljak!Hívjam fel újra az orvosom?
2010. febr. 22. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem hívd fel a dokit!Ő többet tud mondani!
2010. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképp vissza hívnám a dokit biztos megérti hogy aggódsz talán be is utal egy pár napra és ha tényleg veszélyes így akkor még méhszáj záró műtéttel akár segíthetnek hívd fel a dokit te is nyugodtabb leszel ha ő nyugtat meg
2010. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok írd meg mit mondott drukkolok neked
2010. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső,hanem a középső is nyitva van.Azért mondhatott volna vmit a dokid,Ne hagyd ennyiben a dolgot!
2010. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam!

cx 3100

Csak a külső van nyitva!

2010. febr. 22. 17:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a saját orvosom!Azt mondta ez hülyeség attól függ mennyire nyomja meg a doki a nemtudom mit!Most két műtét között rohant és mondta hívjam fel 8 és 9 között akkor több ideje lesz ezt elmagyarázni!De nincs baj ne ilyedjek meg ezzel nyugtatott!Bízom benne mert nagyon jó és lelkiismeretes orvos!Azért majd visszahívom,mert szeretném ha jobban elmagyarázná!
2010. febr. 22. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanennyi a méretem és engem eltiltottak a szeretkezéstől, valamint a nehéz dolgok emelgetésétől. Mondtam a dokinak, hogy az relatív kinek mi a nehéz, erre azt mondta, hogy jó akkor a 3 kg-nál nehezebb dolgokat ne emelgessem. Röhej, egy bevásárlást sem csinálhatok meg egyedül, a macskánk is 3,5 kg:)
2010. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!