Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálaton ti...

Ultrahang vizsgálaton ti leveszitek a cipőtöket?

Figyelt kérdés
Elsőre hülyén hangzik a kérdés, tudom. De akkor és ott mindig zavarba vagyok, nem tudom hogy helyes, vagy hogy mások hogy szokták. Köszi előre is. :D
2009. szept. 7. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én amikor először voltam levettem, aztán rámszóltak, hogy gyorsan bújjak vissza, mert mindenki fennhagyja és nehogy koszos legyen a lábam :))) szóval szerintem ne vedd le :))) 'ez a szokás' :)
2009. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sosem vettem le a cipőmet, sőt semmit. A nadrágot és a bugyit is csak letoltam csipő alá és úgy feküdtem fel az ágyra. Nem kellett le venni semmit, csak a hüvelyi uh-nál, de szerintem ott egyértelmű.

7,5 hós anyuka

2009. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én levettem.

Ha nem koszos a hely, akkor szerintem nyugodtan vedd le, kényelmesebb.

2009. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én cipőt nem veszek lesz, de ha nyáron csak egy papucs van rajtam, akkor inkább lerugom, semmibe nem tart. Egyébként nekik mindegy szerintem, mert mindenhol van védőfólia lábrésznél az ágyon.
2009. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem veszem le, mivel nálunk a földön kell hagyni a lábakat. Hüvelyinél is csak az egyiket kell felrakni, arról természetesen lekerült a ruha és a cipő. De hasi ultrahangnál csak csípő alá tolom ruhát.
2009. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát elég vegyes válaszok... :D Tényleg csak azért kérdeztem mert nem akartam hogy bunkónak tartsanak. Holnap megyek a 18hetesre az István kórházba.
2009. szept. 7. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem fognak "bunkónak" tartani. Én sosem veszem le a cipőmet, nálunk legalábbis nem szokás.
2009. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megkérdeztem, hogy levegyem-e, vagy ne. A válasz nem volt, de lehet, hogy ez helyenként változik.
2009. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre járok, ott van papucs, és szólnak is, hogy bújj bele a papucsba. A klinikán, mikor voltam, ott nem teszem fel a lábam az ágyra, nem is veszem le a cipőmet.
2009. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!