Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iker kismamak ti hogy fogtok...

Edyke.; kérdése:

Iker kismamak ti hogy fogtok szulni termeszetesen vagy csaszarral, vagy hogy szultetek aki mar tul van rajta?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Császárral, és ezt elég hamar tudtam, mivel az A baba farral lefelé ült a méhszájon, a B baba pedig fölötte keresztbe feküdt. Nem is volt választásunk. 40. héten vették ki őket, 3 kiló fölött voltak.

De szerintem én akkor is kibuliztam volna a császárt, ha normálisan fekszenek, mivel az első gyerekemmel 20 órát vajúdtam, és vákumos szülés volt a vége, szóval én nagyon féltem volna egy ikerszüléstől. De a másik két ikres kismama mellettem természetes úton szült, és ők is rendben voltak. Ráadásul nekik nem fájt a fejük a spinális után...

2015. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat gratulalok nektek, biztos nehez volt kihuzni a 40ik hetig. nekem is csaszart javasol a nogyogyasz, de meg addig eldol, a 24ik hetbe vagyok kisfiu es kislany lesz
2015. máj. 2. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre az orvos azt mondta hogy császár mert elsőterheseggem es ikrek...de gondolom majd kiderül jelenleg nem tudom hogy fekszenek de általában az uh-n far es medencében.


28 hetes kismama

2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem várok ikreket, de egyik ismerősöm épp pár hete szült ikreket. Császárral a 37. hétre, azért kellett kivenni őket, mert egyik baba sokkal nagyobb volt, mint a másik, és félő volt, hogy "elnyomja". De mindenki teljesen jól van, már otthon vannak azóta.
2015. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen nekem elso terhesseg es nekem is ezzel indokolt a doki, es h kis testalkatu vagyok
2015. máj. 2. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem császár lesz egyik baba faros. Doki azt mondja nagy valószínűsséggel az lesz, és hogy a 38 hétnél tovább nem várunk. 34 hétben vagyunk
2015. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm szült nemrég ikreket,természetes úton szülte őket.Első babák,34. hétre érkeztek.

Simán kibújtak egymás után,semmi gond sem volt. :)

Dicsérték is őket a szülészeten,hogy szinte hihetetlen hogy így sikerült.

2015. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akik velem feküdtek ikresek kismamák, ott az egyiknek első terhessége volt, és sajnos 29. héten, hirtelen bújtak ki a fiúk, nagyon picik voltak, egy kiló körül. (már jól vannak, szerencsére. A másik, akinek hüvelyi szülése volt, már volt 3 gyereke. Simán megszülte pket, vagy két óra alatt, ott is viszonylag nagyok, 2,5 kg felettiek voltak a babák. Nálunk sem akart már a dokim tovább várni, de a főorvos nem engedte a hamarabbi indítást, ezért vártunk a 40. hét elejéig, akkor is indítani kellett...
2015. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Császárral lettek meg a csajok...37+2 napon.
2015. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok...mi 36 hetesek vagyunk 2,5 kilosak a babák. Egy hete mar korhazban vagyunk ma fog kiderülni, hogy mikor lesz a csaszar...jelenleg Juli 13 de szeretnénk ha hamarabb kibujnanak :)
2015. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!