Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárral szült anyukák, ti...

Császárral szült anyukák, ti is ugyanolyan intenzitással véreztetek, mint aki természetesen szült?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok, sajnos úgy néz ki, mivel nem fordult be a kisfiam és igen nagy súlyú már most (első baba) császár lesz (bár én még reménykedem, hogy egyszer csak jön a nagy bukfenc ;) ) Azt tudom, hogy ugyanúgy kitisztult a szervezet, mint "rendes" szülés után, de ugyanolyan erős a vérzés, vagy inkább elhúzódó, de kevesebb. Amiatt kérdezem, hogy milyen betétet vegyek. Előre is köszi a válaszokat!
2010. okt. 29. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy a természetes után milyen mennyiségű a vérzés. De én császáros voltam, és nagyon véreztem. Kell a császárosoknak is a Tenna.
2010. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a méhlepényt veszik ki a császáros szülésnél is, mint ahogyan az a természetes szülésnél távozik. Ha nincs egyéb probléma, nem végeznek küretet, tehát épp annyira vérzel, mint egy természetesen szült nő...
2010. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is császáros voltam, és szerintem a vérzés erőssége nem attól függ, hogy hogyan szülsz.A gyermekágyi vérzést az okozza, hogy leválik a méhlepény, és egy hatalmas seb marad utána.És mert tisztul a szervezet, el kell távoznia mindennek, ami a terhesség alatt ott volt. Ezért szerintem a vérzés ugyanaz, bár én se szültem hüvelyi úton.Egy hét-10 napig véreztem, utána átment barnába, sárgába. És most, 5 hét elteltével még mindig van folyásom.Én gyógyászati segédeszköz boltban vettem kimondottan gyermekágyas betétet, hozzávaló hálós bugyival. Meg vettem közepeset, Bella márkájút, szintén ugyanott. Itthon meg már sima normál betétet használtam.Ne aggódj,én hamar felépültem.Az a lényeg, hogy amikor már tudsz, kelj fel az ágyból, és sétálgass, ne dőlj ágynak napokig, mert lassabban épülsz fel.
2010. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Mindenkinek ment a pozitív ujjacska!
2010. okt. 29. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
En mindket modon szultem es egyforma erosseggel vereztem.
2010. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. okt. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!