Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésre valami erősebb-h...

Székrekedésre valami erősebb-hatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés

Hashajtót nem szeretnék használni, viszont Duphalacot szedem, de semmi hatása. Már az összes trükköt bevetettem: sok víz, rostok, alma, zöldségek, szilvalekvár, Duphalac... de semmi hatása. A salátának talán volt hatása, de fél kiló zöldsalit nem ehetek mindennap (kinek van rá pénze?)

Szóval ha valaki tud valami bevált erős módszert, kérem írjon, mert van hogy 4 napig semmi, utána meg jóformán megszülöm :/


2015. máj. 3. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Salátaként fogyasztható gyermekláncfű levele, most tenyésző salátaboglárka levele, olcsó a főtt cékla, savanyúkáposzta.
2015. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem tudok neked hasznosat irni, mert nekem semmi sem használt...még a korházi beontés sem... (szulés után) remélem te nem jársz igy! ha a sok salátán mulik, akkor egyed, egyed, elozd meg vele a bajt...
2015. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A sok rost mellett még az is segít, ha nem eszel húst, fehér kenyeret, krumplit, meg úgy általában olyan ételeket, amik nehezen, lassan emészthetőek és fognak. Minél gyorsabban megy át a gyomrodon, annál jobb. :)

Kefir pl. nagyon jó, magvakkal, zöldségekkel is keverheted. A sajtok inkább fognak, úgyhogy ha tejtermék, akkor inkább joghurt, kefir legyen.

2015. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Kedves 2es! Huh az nem semmi. 😕 mire írod, hogy előzzem meg a bajt? Aranyeret nem szeretnék, igaz sosem volt még, de nagyon félek tőle. Az a baj, hogy már most vérzek wc-zés közben.

2015. máj. 3. 12:18
 5/14 anonim ***** válasza:

nem, nem az aranyérre gondoltam..bár az is koztuk van, de azt onmagában még nem tartom olyan nagy problémának. viszont a repedés nagyon kellemetlen tud lenni..én honapokig véreztem :( végul teljesen leállt a bélmukodésem, gyogyszereket szedtem és tukroztek is jo párszor.. pedig elotte is mindent kiprobáltam..ami végul most bevált (az utifu, mustármag és társai mellett), az nekem is a saláta, kevés hus, szinte nulla kenyér, és legalább 3 l viz. tényleg, az utifuvet kiprobálhatnád..


[link]

2015. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utifumaghej ennyire jo? Ma talaltam ra es gondolkodom rajta. Lehet tole rendesen wc-zni?
2015. máj. 3. 13:27
 7/14 anonim ***** válasza:

lehet neked használna. probáld ki, annyit megér. csak igyál jo sokat utána!

és reggel is, ébredés után igyál meg legalább két nagy pohár hideg vizet! (ne meleget)

2015. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Mira és a Hunyadi gyógyvíz jött be. Coop-ba lehet venni. A Hunyadi víz nagyon frankó, minél többet iszol belőle, annál hatásosabb. De ez rá is van írva.
2015. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sógornőm terhesen is szedte a stadalax és társait.. 4-5 naponta este bevett kettőt vagy hármat aztán reggel kijött aminek ki kellett. Gondolom mennyire kellemetlen lehet. Magnéziumot szedsz esetleg pluszban? Nekem mióta emelte az orvosom a magnézium adagomat azóta tudok mindennap elmenni wc-re azelőtt én sem tudtam csak 2-3 naponta.
2015. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem szokik rá a bél a stadalax és guttalaxra? Félek ettől.

Magnéziumot szedek napi 3x. Lehet ettől többet kéne?

2015. máj. 3. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!