Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedésre valami erősebb-h...

Székrekedésre valami erősebb-hatékonyabb módszer?

Figyelt kérdés

Hashajtót nem szeretnék használni, viszont Duphalacot szedem, de semmi hatása. Már az összes trükköt bevetettem: sok víz, rostok, alma, zöldségek, szilvalekvár, Duphalac... de semmi hatása. A salátának talán volt hatása, de fél kiló zöldsalit nem ehetek mindennap (kinek van rá pénze?)

Szóval ha valaki tud valami bevált erős módszert, kérem írjon, mert van hogy 4 napig semmi, utána meg jóformán megszülöm :/


2015. máj. 3. 09:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

Naponta igyál meg 2 liter vizet, és mozogj.

Emellett, elmész a patikába, és veszel Hunyadi János, Ferenc Jóska, vagy Mira gyógyvizet.

Abból megiszol naponta először egy kávéscsészényit, utána fél kávéscsésze is elég lehet.

Azt tudod, ugye, hogy mennyi folyadék fér bele egy kávéscsészébe? 75 ml.

Nyáron 2 liter kiskereskedelmi (gyakorlatilag csapvíz) ásványvízhez adsz szintén egy kávéscsészényi fent említett gyógyvizet. Így kibekkeled az ásványvízgyártókat.

2015. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én mikor eloszor ittam ilyen vizeket (mint amit az utolso válaszado emlitett)..sajnos semmi sem tortént. pedig egy uveggel ittam meg, kb. 20 perc leforgása alatt.
2015. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. máj. 4. 16:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha valakinek segíthetek a továbbiakban, akkor üzenem, hogy a problémáimra az útifű maghéj bevált!
2015. máj. 14. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!