Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor távozott a nyákdugó?

Nektek mikor távozott a nyákdugó?

Figyelt kérdés
mikor távozott a nyákdugó? milyen volt? előbb éreztem hogy valami nem oké alul elmentem wcre és a bugyimon volt valami atlatszó takony szerű kis köröm nagysagú valami... ugye ez nem lehetett az? még korai lenne!! dokihoz holnap megyek holnapra van időpontom.
2015. máj. 4. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

kb. 41. héten...de másnapra már indították, nem volt jelentősége.

Amúgy nem egyben távozik feltétlenül, tehát lehet hogy egy darabkáját láttad, bár szerintem csak sima folyás, de ha az is volt, akkor is még hetekig tart a folyamat, és egyébként sem jelenti a szülés kezdetét, van akinek már a 30. héten elmegy a nyákdugója. nincs jelentősége.

2015. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt! egesz terhessegem alatt sok folyasom volt de ettol megijedtem.. remelem is csak folyas nem a nyakdugo darabja az.
2015. máj. 4. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem közvetlenül szülés előtt ment el.

Este 9 kor...éjjel szültem.

De nekem szinte egyben jött, ki pirosas, barnás átlácós cucc.. úgy nézett ki mint egy döglött csiga _:D

2015. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39. hét első napján ment el, a fájások beindulása előtt egy órával. Nem kis köröm nagyságú volt, hanem hatalmas adag, egyértelmű volt, mit látok. Amit te láttál, szerintem csak valami sűrűbb folyás lehetett.
2015. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat azota se volt semmi :) folyas volt szerintem .. 34+5 napos vagyok korai lenne a dugo tavozasa..
2015. máj. 4. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor hallottam, hogy elpattant a burok, kimentem a Wc-re. Először a nyákdugó jött ki, véres volt, és jó sűrű, és utána egy kis magzatvíz.
2015. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!