Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A stressz miatt mozog ennyit...

A stressz miatt mozog ennyit a babam?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok,még dolgozom, irodai munkat vegzek. Eddig sem volt "lusta" a babam,de ma nagyon stresszes napom volt a munkaban,sokat idegeskedtem. Egesz nap 'majd kiugrik a baba,egy percre sem all meg. Ugy erzem mintha o is zaklatott lenne ma. Lehetseges osszefugges? Nagyon felek attol is,nehogy koraszulott legyen a stressz miatt. Még 1 honapot kell dolgoznom...
2015. máj. 4. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a fura időjárás is okozhatja. De hát a stresszből is jut neki, szerintem elképzelhető.
2015. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remelem hogy inkabb csak az idojaras okozza, es lenyugszik majd kicsit a dragam. Tudom hogy hulyen hangzik,de felek nehogy szegeny pici "szivrohamot" kapjon a stressz miatt:/
2015. máj. 4. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tesz neki jót a stressz, ez tény. Meg merem jósolni, hogy nagyon aktív, esetleg türelmetlen babád lesz csecsemőnek és gyereknek is. Próbálj meg erre már most lélekben felkészülni :-) Koraszülött biztos nem lesz emiatt, de lehet, hogy sietni fog a szülésnél, gyorsan ki akar majd jönni. Simogasd sokat a hasadat, beszélj hozzá, apukájával egyetemben. Otthon próbálj meg csak rá koncentrálni. Egyél vitamindúsan, vasat elegendőt vigyél a szervezetedbe. Citromfű teát szabad innod, az nyugtat is, de nem kell túlzásba vinni.
2015. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!