Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor tudta meg hogy...

Ki mikor tudta meg hogy ikreket vár? Első alkalommal is látták hogy többen vannak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömmel annak idején egyszerre teszteltünk pozitívat. Egyszerre is voltunk dokinál. 6 hetesen egy babát látott a doki, volt valami kis bevérzése így 8 hetesen megint dokihoz ment, akkor már 2 babát láttak, majd a 12. hetes ultrahangon közölték vele hogy 3 baba van. Meg is maradt mind a három, egészséges nagylány mind :) Viccelődtek is hogy biztos az ultrahangra szaporodnak :)
2015. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. uh, pont 3 éve, 1 petezsák

2. uh megszólalt a nő, hogy ikrek, ketten vannak, azt hittem elájulok, egy sem volt tervben, és tényleg, 2 borsószem lett a petezsákban.

3. uh félve mentem..... :)de kettő volt:)

2015. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
JA, és 1. uh 6 hetesen volt, a 2. meg kb 8 hetesen.
2015. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12. héten tudtam meg, előtte 6 hetesen voltam, akkor még egy szívhang volt.

Már óvodás nagyfiúk.

2015. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tyűha nem semmi :) gartulálok nektek :)
2015. máj. 5. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. ultrahang 6 hetesen: 1 baba

2. ultrahang 8 hetesen:

A doki nézi a gépet, és megszólal:

- az ott egy szívverés

erre én nyugodtan:

- igen, tudom, babát várok, nem emlékszik doktor úr? :D

a válasz:

- nem, úgy értem, még egy szívverés


Na az enyém szerintem abban a pillanatban majdnem meg is állt.

Tovább mi sem szaporodtunk "UH hatására", de ha mégis, nemsokára kiderül :D


39 hetes kismama :)

2015. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hihi ez nagyon jó :D gratulálok könnyű szülést
2015. máj. 5. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen semmit sem látott az orvos kételkedett a terhessegben...egy hétre ra mar két Petezsak volt :) most 28 hetesek vagyunk :)
2015. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6hetesen lattak mindket szivhangot,majd a doki kozolte,hogy akar egy 3.is megbujhat a hatterben,majd elmeselt egy olyan tortenetet,amit az elso valaszolo is,annyi kulonbseggel,hogy ott az anyuka a 3.uh utan,azt mondta tobbre nem megy:)

Nekem ketto maradt,nem lett tobb.Most masfel eves fiuk:)

2015. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Harmadik babát terveztünk, de ketten érkeznek. :) 5 hetesen már látták mindkét petezsákot és a további UH-okon is... Az első sokk után azt mondtuk, hogy a lényeg, hogy egészségesek legyenek! Bár az első terhességem is két petezsákkal indult, akkor a 8. hétre csak egy maradt. Most 23 hetes terhes vagyok és még mindig elcsodálkozom, hogy 4 gyerekes anyuka leszek! :)
2015. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!