Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ideges vagyok mert a...

Nagyon ideges vagyok mert a 4D-s ultrahangon azt mondta a "hölgy", hogy kezd érni a placentám, meszesedik ez mekkora gond?

Figyelt kérdés
29 hetesek vagyunk 39 éves vagyok és ki lettem oktatva, hogy sajnos a mai világban nem tudják az emberek, hogy mikor minek van az ideje ( késői gyerek vállalásra utalva ) mi 14 évet vártunk erre a babaára. Előadást tartott a káros szenvedélyekről stb. de a lényeget nem csinálta meg nincs jó kép a babánkról :- ( ( csak jövő héten tudok dokihoz menni :(
2008. aug. 29. 08:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Én 24 hetesen voltam 4D-n Érden, és nagyon nagyon megbántam, nálunk is csak szonográfus volt, aki rámhozta a szívbajt, így az éjszakát végigbőgtem és másnap pedig a dokimhpz rohantam, hogy azonnal nézze meg a kisfiamat, mert azt mondták, hogy genetikai szívbetegsége van, meg a méhlepény is meszesedik.'Egy kis probléma az még elmegy, de ez a kettő igy már nagyobbacsak-mondta a hölgy'.Dokim kinevette, de azóta is havonta nézi a kicsi szívét az én kérésemre UH-val, és semmi baja, makk egészséges.

A szonográfus hölgy pedig már genetikai szívultrahanggal ijeszetgetett...és mindezért otthagytam 10.000ft-ot.

Ja, mondanom se kell, hogy nem lett normális kép és felvétel sem..

31.hetes kisfias

2008. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!