Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most 16 hetesen elmennék...

Ha most 16 hetesen elmennék 4D-re, akkor választ kapnánk azokra a kérdésekre, amelyeket a vérvétellel szűrnek ki? (Down kór, zárt gerinc, stb. ) A baba nemét is meg tudnák mondani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 17. hetesen voltunk 4d-n és nekünk kizárta a doki a rendellenességeket, megnyugtatott, hogy a baba szépen fejlődik!Még azt is megtudtuk, hogy kisfiúnk lesz!Sok sikert és boldog heteket!26 hetes kismama
2008. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia! a genetikai rendellenességeket 18-19 hetesen szűrik, akkor van ultrahang, gondolom azért, mert akkor válik láthatóvá.

A baba neme már lehet, hogy látszódna, de azért ilyenkor még elég picik, és nem is biztos, hogy megmutatják magukat. Nálunk például csak 25 hetesen mutatta meg magát a kisfiunk.

2008. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia. 2. vagyok, látva az első választ, ezek szerint tévedtem.
2008. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok és nem tévedtél mert valóban a genetkiai vizsgálaton szűrik ahogy írtad is a 18-20 héten!Csak mi megkértük a dokit, hogy nézze át nekünk rendesen a picit!

Boldog babavárást nektek!

2008. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor érdemes elmenni, ugye? Csak mert nem akarok feleslegesn kidobni pénzt, ha úgysem kapunk érdemleges választ. Az integrált teszt eredményére még 2 hetet kell várni, és ezért gondoltam. (Tudom, hogy türelmetlen vagyok...)
2008. aug. 29. 09:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenni!Én is türelmetlen voltam mi is ezért mentünk meg kiváncsiak voltunk, hogy milyen a picink!Sok sikert és nyugodj meg biztos minden rendben lesz!
2008. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a 14. héten és a 19.héten is 4D-n, hogy tuti lássam, van-e baja a babának. Valahogy a sima ultrahangban nem bízok annyira. Meg tudták volna mondani a baba nemét már akár a 14.héten is, de sajnos nem úgy feküdt. Aztán a 19.héten is takargatta magát. Aztán a kötelező kórházi ultrahangon a 21.héten is takargatta magát. Nnna mindegy, nem az a lényeg, hanem hogy egészséges!! Minden jót, 25 hetes kismami
2008. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én 25 hetesen voltam 4D-n.És szerintem is sokkal megnyugtatóbb,láttam az ujjacskáit és hogy mindene megvan és minden normálissan fejlődik és müködik.Nagy élmény volt,azt is megmondta a doki hogy kisfiam lesz.És persze láttam a kis pofiját.Én csak ajánlani tudom!!!

Boldog babavárást és könnyü szülést!!!

2008. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 15 hetesen voltunk. Látni lehet, hogy zárt-e a gerincoszlop, a szív rendesen fejlődik-e, koponya normális-e, hólyag, gyomor rendben van-e, és lába közé is be lehet látni, ha engedi. :) Mi ekkor tudtuk meg, hogy kisfiú. :)
2008. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, valóban érdemes volt elmennünk, megnyugtattak hogy minden rendben, és a nemét is megmondták! :-)
2008. szept. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!