Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Sára Leventével kapcsolato...

Dr. Sára Leventével kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Van magánrendelése? Vállal szülést?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elején hozzá jártam terhesgondozásra. Van magánrendelése, mindig oda hívott, nem olcsó, de nagyon kedves doki. Vállal szülést.

Nekem viszont sokszor szétszórtnak tűnt, nem vezette a kiskönyvet rendesen, mindig elvesztette a fonalat és nekem kellett szólnom, hogy adjon már beutalót az aktuális vizsgálatokra. Így is volt, hogy nem kaptam.

Váltottam. A mostani orvosom ki is volt akadva, mikor meglátta a kiskönyvem, szerinte ami addig történt, az nem terhesgondozás.

Ég és föld a különbség a kettő között. Pedig nem a magánrendelésére járok jelenleg, mégis ezerszer többet foglalkozik velem és a babával az orvos.

Persze ez csak magánvélemény, mindenkinek "más" jön be.

2008. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok megint:).

Ha szeretnéd, meg tudom adni a magánrendelője címét és a telefonszámot, ahol időpontot kérhetsz vagy dr. Sára mobilszámát is esetleg, ha inkább előbb vele beszélnél.

2008. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a segítséget! Légyszi küldd el az elérhetőségét! (zuszska20@gmail.com)De a "jobb" ajánlatot is szívesen meghallgatom!Kire váltottál?Ő is a Klinikán dolgozik?
2008. aug. 29. 11:11
 4/4 anonim válasza:

Dr Sára Levente

Cím: 1012 Budapest, Várfok u. 15.

Bejelentkezés: 06-1 / 213-9780

Százhalombatta:

2440 Százhalombatta, Gesztenyés u.10.

Terhesgondozás:Elérhetőség: 354-522/304


Rendelési időpontok:

Hétfőn: 13.00 - 14.30 óráig

Nőgyógyászat:

Elérhetőség: 540-658

Rendelési időpontok:

Hétfőn: 14.30-19.00 óráig

Budaörs:

Terhesrendelés: Szerda 9:00 - 11:00

Azon kívül van még a Sote 2


Messze menőkig a legjobb orvos!!!

Vállal szülést is!!!

2011. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!