Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány? Nektek a...

Fiú vagy lány? Nektek a kalkulátor (lent) alapján jót mutat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a baba neme az apukától függ, és azt is, hogy a hiedelmekre nem szabad adni...csupán kiváncsiságból érdekelne, hogy a következő linken lévő számítás szerint nektek azt adja ki a baba neménem, amitek van/lesz?

Mókának nagyon jó :D Viszont anyumnak mind a 2x és nagynénémnél is mind a 2x az jött ki ami a valóság..így egyre kíváncsibb lettem :) 20 hetes vagyok, de még nem tudom, hogy ki lakik odabent.


[link]



2015. máj. 6. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát a fogantatáskori életkoromat kérdezi,ami épp a fogantatás napjaiban változott(februárban jött össze a baba,és februárban van a szülinapom)

szoval ha szülinapom elött jött össze vagy utána,nem tudom,de igy 50-50% és fiu lett

2015. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva kéne lenni, a lány fiú, a fiú meg lány ez szerint. :)
2015. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem jön be. Kisfiút jósol, és kislány.

Nem jött be az édesanyámnak se.

A sógornőmnek se.

A barátnőmnek se.

2015. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó ez a kínai hülyeség. Ugyan a fiam véletlenül bejött, viszont (ez szerint) én férfi vagyok, és a húgom is az!
2015. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem bejott véletlenül de csak mert a fogantatás pillanata a szülinapom előtt volt vagy 20 nappal.
2015. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hó vègèn születtem hó elejèn fogant ha az elejèn is 23nak számitottam pedig nem töltöttem be akkor bejött fiú.
2015. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem lányom született,lányt ír rá
2015. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be, kisfiút mond és kislányom van.
2015. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A fiamnál bejött, most pedig várjuk hogy megtudjuk a pocakban lévő nemét. Mostanra is fiút jósol. :)
2015. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én egy rakás ilyesmit néztem a neten terhesen

mindegyik kivétel nélkül(!) kislányt jósolt


hát fiú lett


sőt még a gyk-ra is írtam ki erről kérdést hogy csupán megérzésetek szerint mi lesz a neme?

úgy szeretnék rá válaszolni és kíváncsi vagyok hányan jósolták be és nem találom a kérdéseim között :(

2015. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!