Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tüneteitek vannak/volta...

Milyen tüneteitek vannak/voltak és milyen nemű gyerkőcötök lesz/van?

Figyelt kérdés

Ha van kedvetek, osszátok meg velem, kinek milyen tünetei voltak/vannak, és fia vagy lánya lesz/van?

Én már az 5. héttől émelyegtem, majd a 8. héttől jött a "róka-móka" is. Nem vagyok túl kívánós, de inkább az édesebb kajákat részesítem előnyben. A pocakom lent van, olyan mintha csak egy labdát tettem volna a ruha alá :) A hasamon a barna csík még nincs. Tele vagyok mitesszerekkel és pattanásokkal, borzalom :( Még nem tudom, ki lakozik odabent, én nagyon szeretném, ha kislány lenne! De közben félek, mi van, ha fiú? Hogy fogok rá reagálni? :(



2015. ápr. 28. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt egyik terhességemnél sem, a második csak annyival volt másabb, hogy megundorodtam a kávétól, pedig napi 2 tejeskávét megiszom amióta az eszemet tudom. 2 kislányom van.
2015. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes kor körül kezdődött a hányinger, kb. a 12-13. hétig hánytam is, aztán elmúlt. Nem voltam kívánós, de ha nagy ritkán megkívántam, valamit, akkor az édesség volt. Volt barna csíkom, de az csak valamikor félidő körül jött ki. Pattanásom egy sem volt, gyönyörű volt a bőröm. Fiam van, már 3 éves. Egyébként én is kislányt szerettem volna, de így utólag visszagondolva nem értem miért. A fiúk vagányak és pont annyi szeretetet tudnak adni, pont olyan bújósak, mint egy lány.
2015. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 terhesség mind a 4 más.Egyneműek,mind fiú.
2015. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első terhességnél 5-6 hét reggeli hányinger és egész napos émelygés, hamburgert, kekszet kívántam - kislány.

Második terhességemnél 8 hét éjjel-nappal hányás, a paradicsomlevest és a narancsot tudtam csak megenni, meg nagyon kívántam volna az alkoholt - kislány.

Harmadik terhességnél nappal jól voltam, napi egyszer este hánytam, nem kívántam semmi különöset - kisfiú.

Ne aggódj, ha kiderül, hogy fiú lesz, akkor örülni fogsz neki!

2015. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tejes, sajtos és sósak kívánása fiú, barátnőmnél detto ugyanez, szintén fiú lesz :)
2015. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az elso 12 hetben emelyegtem es alig birtam enni valamit. Amit nagyon kivantam az a paradicsom leves volt. Nallam a paradicsom mania eltartott egesszen a szules napjaig. :) Olyan nap is volt, hogy reggelire, ebedre es vacsorara is paradicsomlevest ettem. Kisfiam szuletett.

Amugy ne aggodj mert barmilyen nemu lesz imadni fogod. Azt szoktak mondani, hogy egy anyanak "nemtelenek" a gyerekei. Mert nem a nemetol fugg az, hogy mennyire fogod szeretni. Emiatt ne aggodj.

2015. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiamnál a 6-8ik hétig reggel kicsi hányingerem volt semi más bajom nem volt, lányomnál a 18ik hétig folyamatosan hányingerem volt és hánytam. Barátnőmnek első terhességénél semmi baja nem volt a másodiknál nagyon rosszul volt, mindkétszer fia született!
2015. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első trinesztert végig hánytam, napi többször is, a mellem borzasztóan fájt, vérzett az orrom, amit véletlen megkívántam az is kijött! Az édességre rá sem bírtam nézni.

Kislány lesz! 😊

2015. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fáradékonyság a vezető tünetekem.. 18 heteskent még nem múlt el. Hányinger kb 3 hétig tartott, 4-szer hánytam. Csokit mindig is kívántam, most mikor hogy. Van hogy napokig tartogatom. Terhesség előtt többet ettem. De nem kívánok én semmit amúgy, talán a tejterméket és tojást. -4 kilónál tartok. A bőröm 12 hetes koromig nagyon csúnya volt, azóta jobb egy fokkal de még mindig nem az igazi. Sok a pattanás, minden nap úgy néz ki a bőröm mint menzi előtt. A pocakom nem tudom megmondani, 18 hetes vagyok, éppenhogy kezd látszani a baba. Úgy tűnik fiam lesz. Férjemmel kislányt szeretnénk de mégis örültem mikor az orvos azt mondta kisfiú. Igaz én készültem rá mert eleve fiút éreztem meg nem is fontos a neme, fiúnak is örülünk de azért csak kislányt remeltunk.
2015. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fáradt voltam nagyon, az illatszereket és a vegyi dolgok szagát nagyon erősnek éreztem és undorodtam tőlük. Szerencsére csak egyszer hánytam. Két pofára tudtam volna tömni az édességet magamba, annak ellenére, hogy nem vagyok oda amúgy az édességért. Állandóan kívánós voltam. A hasam nekem is lent volt és olyan szétterülős, nem hegyes. Állandóan égett a gyomrom. Kislányom lett.
2015. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!