Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen vizes folyás normális?

29 hetesen vizes folyás normális?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte a terhességem elejétől vizes folyásom van, de én sajna ilyen alkat vagyok, világ életemben ez volt nálam. Elvileg a szakkönyvek azt írják normális, de ha téged aggaszt, akkor mindenképpen nézesd meg magad a dokiddal, ha másért nem is legalább megnyugtat, hogy nincs semmi gond :) Boldog babavárást! :)
2015. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normalis. Ha megnezeted magad akkor tuti megnyugszol. Én is azt tettem. Sokkal jobb most így, hogy orvos mondta, hogy normális a folyasom. Nem szaladtam dokihoz vele, csak ha már eleve ott voltam említettem neki.
2015. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nekem is az elejétől van ilyen folyásom. A 12.hétig az utrogestant használtam barnázás miatt, akkor is volt, azt hittem amiatt, de miután abbahagytam sem múlt el. Aztán azóta is van, csak olyan furin, hogy egyszer alig valami egy pár napig, aztán megint. És mintha úgy venném észre,hogy ahogy halad előre a terhesség, mintha a folyás mennyisége is nőne. Már minden alkalommal említem orvosnak, de azt mondja,hogy normális, sőt, volt, hogy bementem vele az ügyeletre is,ott is azt mondták, hogy rendben, de azért már többször írtak fel rá kúpot,biztos ami tuti alapon(szerintem már az orvos agyára mentem),de utána is megmaradt. Csak én meg rettegek minden alkalommal, hogy nehogy a magzatvíz legyen.
2015. máj. 7. 04:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!