Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg vege fele jaro...

A terhesseg vege fele jaro kismamaktol kerdeznem, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Miket ereztek ,mikorra varjatok a kicsit?Milyenek lettek az utolso UH eredmenyek?Minden erdekel.
2015. máj. 7. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fájnak a csontjaim(szemérem,csípő,derék) aludni nem alszom savam kínoz éjjel,és a csípőm.Alul... nagyon feszít.. az eredményeim jók,azt mondták nagyobb lesz mint az első,ő 3470g volt. Az időjárás változás amit a legnehezebben viselek,de mindig azt mondom,igen jól vagyok,mert lényegében,hiába nyűgösködünk,mi mindent kibírunk csak a babának jó legyen :-) 34hkm
2015. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te miket érzel,és mikorra várod? Első voltam :-)
2015. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nos en 37+3 hetes vagyok ,iszonyatos csontfajdalmam van ,van hogy erre kelek ejszaka es be kell vennem ket szem magneziumot.egyesek szerint leszallt a hasam ,masok szerint nem ,en nem tudom ,hogy mit kell erezni olyankor mert az elso terhessegem ,de mivel nagyon sok a savam nekem is ejjel ,meg fulladok is ,feltetelezem meg fent van .egyebkent fejvegu szoval elvileg termeszetes szules lesz ,tegnap mertek 3100 grammosnak ami szerintem pont idealis lesz szoval mar ugy vagyok vele ,hogy nem bannam ha megindulna...egyebkent minden ok ,egeszsegesek vagyunk es ez a legfontosabb.
2015. máj. 7. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia. 41 hetes vagyok. Iszonyatosan nehéz főleg egy 19 hónapos baba mellett.

Nen igen vannak jóslóim, igazából csak akkor fáj a hasam alja és a derekam mikor mozog a baba. De akkor levegőt sem tudok venni. Ha fel kell kelnem valahonnan nagyon nehéz elindulnom.

Elvileg holnap kellett volna befeküdnöm de hétvégén úgysem csinálnak semmit ezért csak hétfőn kell bemennem addig viszont minden nao nst.

2015. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Iigylem, aki ilyen szerencsés.

Én klinikán fekszek bent állandó megfigyelésen, mert a baba méretei picit kisebbek, mint az elvárt.

A frontot én is érzem, olyan fura most ott lent...

33 hkm

2015. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Vasárnap kezdem a 38-ik hetet,ha addig egyben maradok. már lassan 1,5 hónapja vannak jóslóim, a nyákdugó majdnem 2 hete távozott,néha olyan fájdalmaim vannak,hogy ott tartok,hogy keltem a párom,hívom anyáékat és megyünk be,de utána mindig enyhül... már nagyon várom,hogy kibújjon a kis ördög,de közben meg olyan jó,hogy érzem ahogy rugdos,tudom,hogy biztonságban van,jó helyen. Szóval vegyes érzelmeim vannak. Május 24-re vagyok kiírva,bár a 4D-n azt mondták,hogy 15-e. Ki tudja :D A kezem vizesedik, a lábam szerencsére nem. Nyűgös vagyok sokszor nincs kedvem élni se, olyan fáradt vagyok már,főleg amikor süt a nap és jó meleg van. 11-én megyek 38 hetes uh-ra,a legutóbbi,32 hetesre azt mondták,hogy tökéletes méretek,minden oké. Remélem tényleg így is van.
2015. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,az almát próbáltad már a gyomorégésre? Vagy a szódabikarbónát? Bár abból nem szabad sokat meg rendszeresen bevenni én is csak 2-3 alkalommal vettem be az egész terhesség alatt. A hasam nekem is lent van,igazából azt inkább látni,mint érezni. Nekem is első babám,így csak annyit tudok,hogy ha fejvégű,akkor elvileg azt érzed ha leszállt a hasad,hogy nehezebb a hasad alja,meg nyomja a medencédet a kicsi feje,mivel beilleszkedett már a koponyája,meg könnyebb a levegő vétel,mivel nem nyomja már úgy a tüdődet sem. Jó neked,hogy megfordult. A 32 hetes uh-on nekem medencevégű volt,azóta is ugyanúgy érzem a mozgást,szóval 99%,hogy császár lesz sajnos. :S
2015. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem már elèg nehèzkes, sok a jóslóm, fáj a hátam a csípőm. Vizesedik a lábam ès fáj is, na ès az alvás na az sem megy vmi jól . De ez a pár hèt már remèlem hamar eltelik ès a kezemben tarthatom a kislányom. :D Kitartás mindenkinek ès könnyű szülèst! 35+2hetes kismami ;D
2015. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja ,almat nem tudok enni mert a fogaim teljesen kivannak...tonkrementek a terhesseg alatt ,persze hozzatartozik az igazsaghoz hogy elotte is volt rajtuk kisebb szuvasodas de nagyon hirtelen es nagyon tonkrementek ...en 25.ere vagyok kiirva ,de nem bannam ha kibujna elobb mert ,lehet hogy hulyeseg de felek ,hogy tul nagy lesz...mindenkinek sok szerencset es konnyu szulest
2015. máj. 8. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
6-7-es vagyok,nem mondták uh-on,hogy mekkora kb. a súlya? Egyébként örülj neki,ha lesz mondjuk 3-3,5 kg körül. A tökéletes méret az orvosok szerint 3500 gramm és 55 centi. :D Még az is "megszülhető" szerintem. :D Hát az sajnos nem jó,ha a fogaiddal gond van. :S Nekem is most lyukadt ki,de hát már megvárom a szülést,nehogy nekem a széken induljon be a fogorvosnál. :D
2015. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!