Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Tudnátok szép fiú...

Kismamik! Tudnátok szép fiú neveket mondani?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a nemét, lány nevünk már van, de fiú név téren teljes a tanácstalanság. Jövőhéten megyünk uh-ra, 20 hetesre, nagyon bízunk benne, hogy kiderül a titok :)

A vezetéknevünkben kettő magánhangzó van és mindkettő "a" betű, szeretnénk,ha találnánk egy hozzá illő fiú nevet is :)


2015. máj. 7. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan már nem vagyok kismama, de azért válaszolok! :)


Marcell, Noel, Dominik, Márk, Péter, Balázs

2015. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fiú nevekkel eléggé bajban voltam, nincs kedvencem, de van pár azért ami tetszik: Levente, Marcell, Dávid, Tamás, Lénárd, Zalán.
2015. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Dániel a kedvenc nálam.
2015. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A kisfiam neve Olivér. Nekem mindig is tetszett ez a név, amikor pedig terhes lettem,éreztem, hogy fiú lesz és illik majd hozzá ez a név. Egy erős, bátor, határozott és okos fiút képzeltem hozzá. Természetes, hogy minden anya túloz, ha a saját gyerekéről van szó, de úgy érzem, a fiamnak telitalálat volt ez a név. Nagyon passzol a személyiségéhez.
2015. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bálint,Benedek,Dávid.
2015. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Kristóf és az Attila tetszik :)
2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Zétény, Zalán, Nimród, Lőrinc, Bercel, Vince, Vencel, Krisztián, Patrik, Regő, Kende, Bence, Boldizsár.
2015. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha két szótagú a vezetéknév, akkor 3 szótagú keresztnevet választanék a helyetekben.

Például személyes kedvencem a Barnabás, de ezek a nevek is 3 szótagosak, hátha valamelyik megtetszik: Olivér, Benjamin, Krisztián, Levente, Dominik, Dániel, Benedek, Alexander,

2015. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a sok szép nevet! Sokat segítettetek :) természetesen szívesen fogadom a további tippeket ;)
2015. máj. 7. 21:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Gellért, Mór, Soma, Merse, Vajk, Bendegúz, Dorián.
2015. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!