Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanácstalan vagyok! Mit kéne...

Tanácstalan vagyok! Mit kéne tennem? Menjek kórházba? Hasmenés, hányás!

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredtem, hogy nagyon görcsölök. Kimentem a mosdóba de alig tudtam nagy wc-zni. Visszamentem lefeküdni aztán futás vissza mert akkor már alig értem ki a wc-hez víz szerű hasmenésem volt. Hánytam is nagy nehezen elaludtam. Reggel ugy éreztem semmi bajom, eddig de aztán megint jött a hasmenés! Mit csináljak???

Félek, hogy nehogy baja legyen a babámnak!

24 hetes voltam pénteken! Köszönöm, hogy elolvastad!



2014. jún. 15. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a háziorvosi ügyeletre kell menni.
2014. jún. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hányós hasmenéses vírus van. Irány az orvos és rengeteg folyadék. Főtt sós burgonya,főtt rizs.
2014. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg magad mindenképp egy orvosnak, a biztonság kedvéért. Amit megtehetsz diéta, sok folyadék, normaflore, esetleg széntabletta. De amikor nekem volt ilyen bajom (14 hetesen), a széntablettát sugárba hányam ki. :)

A babának nem lesz baja, nyugi. Mielőbbi jobbulást!!

2014. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 hetesen kaptam el a lányomtól, egy éjszaka alatt túl voltam rajta a múlt héten. Dokihoz sem mentem el, mert reggelre már semmi bajom nem volt. Diétázz és a biztonság kedvéért holnap menj le a háziorvoshoz. Kórház addig felesleges, amíg tudsz inni. Apró kortyokban fogyassz sok hűtőhideg folyadékot.
2014. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korhaz! Hanyas nem gond de a fokozott belmozgas koraszulest okozhat. Nekem csak roka volt, de fel napig megfigyeltek bent hogy lesz-e hasmenes, mert akkor bent tartottak volna.
2014. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!