Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszteres kismamák...

Harmadik trimeszteres kismamák, nektek egész nap mozog a picurka?

Figyelt kérdés
Én 30 hetes leszek, de van,hogy egész nap nem is érzem, csak ha lefekszem, akkor, de akkor se rugdos,hanem inkább csak nyomkodja ki magát.ez mennyire normális? Ti egy nap hányszor érzitek mozogni?és mikor mozog, akkor rendesen rugdos, vagy csak feszíti magát?
2015. máj. 8. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Vasárnap leszünk 30 hetesek...

Reggel ő kelt, este folyamatosan nyomkodja ki magát, és rugkapál:) Szerintem van mikor mindkét lábával egyszerre rugdos, toporzékol:)

Tegnap egész nap menetkéztem, akkor is éreztem bár ugye nem ugy figyelem, de meg birom állapitani a napirendjét már.

Voltak multhéten olyan napok frontok jöttek mentek nem volt olyan aktiv, volt hogy alig alig éreztem. Szinte csak csuklani éreztem...


Azon kezdtem el gondolkozni a mai napokba hogy már nincs sok hátra, 2 és fél hónap, sitty-sutty eltellik ez a kis idő már, és hogy hogy fog ez nekem hiányozni:( :)

2015. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vasárnap töltöm a 30. hetet. Én is sűrűn érzem. Éppen mondtam is a férjemnek, hogy Huni nem olvasta a szaklapokat, miszerint inkább csak nyomkodásra, húzockodásra van hely, és az erőteljesebb rugásokra már nem :) Nálunk is van kialakult napirend, szerencsére éjszaka többnyire ő is alszik. Remélem így lesz a születése után is:) (Most rúgott egy hatalmasat, remélem beleegyezésként :) ) Amúgy hogy vagytok? Kisfiú lesz-e, kislány? Miket vettetek már meg neki? Szép napot!
2015. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amugy ma reggel 6 óta mocorog... ilyet még nem csinált:)
2015. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. és 3. vagyok. Nekünk még csak a kiságy van meg meg tesóról egy pár kisruci, mert tesó téli baba volt... A hónapba tervezzük a nagy bevásárlást, babakocsi, rucik, kórházi csomag...

Nem csinálunk belőle akkora problémát mint az elsővel:)

Amugy kisfiúnk lesz megint:) Nektek? Nevekkel hogy álltok?

2015. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk, kocsi, kiságy meg 56-62-es rucik vannak már meg. Nekünk szinte semmi nem lett jó, mert a nagytesó késő őszi és kislány. Persze, most kisfiú lesz:) Én majd a jövőhónapban szeretném még az apróságokat, meg a kórházi csomagot összeállítani :) Nálunk Hunor Kende lesz. Nálatok? 2-es voltam:)
2015. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát tesó azóta Ádámozza mióta tudja hogy jön...(akkor még azt sem tudtuk hogy kisfiu lesz megint...)

Nagy gondba vagyunk a nevekkel, mert nagyon kevés tetszik... Nem birunk elköteleződni egyik mellett sem, igy valószinű hogy Ádám lesz...:)


Kérdező Ti hogy álltok?

2015. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

én már 38 hetes vagyok, már annyira nem aktív, de azért vannak időszakok, mikor most is odateszi magát rendesen :) Sokszor inkább csak fészkelődik, kicsit kinyomja magát (de toporzékolást is szoktam még érezni, na meg a csuklásokat). Kedves 1. válaszoló, annyi idősen én is azt mondtam, hogy fog hiányozni nekem a kis mocorgás, de hidd el, lesznek még olyan megmozdulásai pocakon belül, hogy azt mondod, ezek nélkül azért megleszek :D Mikor beékeli magát a bordáidhoz... isteni érzés :D De attól még persze én is örülök neki.

Boldog babavárást mindenkinek, és élvezzétek ki az állapotot :D:D:D

2015. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, második baba. Nekem konkrétan fáj amiket művel odabent. :) Vagy a könyökét vagy a sarkát nyomja ki állandóan...nem tudom de kis hegyes dudorok jelennek meg a pocakomon. Az elsőnél ilyen nem nagyon volt (mondjuk vele kánikulában voltam várandós)! Sokszor érzem, de inkább erősebb, lassabb mozgásokat. A front miatt is belassulhatnak.
2015. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok!:) Igen tudom hogy fog még ez jobban is fájni mint amennyire fáj, meg mikor majd erősebb lesz a csuklás és ha sokáig fogja csinálni idegesiteni zavarni fog:)!


Már régóta vannak amugy olyan megmozdulásai mire bizony felszisszenek, és igenis fájnak. Nem tudom hogy egy egy kilós baba hogy bir ugy rugdosni hogy az fájjon. Ilyen az első terhességemmel nekem sem volt...

De élvezem még azt is ha fáj, vagy azt mikor nem olyan kényelmes... Tudom hogy sajnos nem lesz örök ez a pillanat, és valószinű megállunk kettőnél, tehát ki kell minden pillanatot élvezni:))

2015. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, nem mozog egész nap. De ha egyszer megmoccan, hajjaj! :D

Ha front van, akkor alig mozdul meg, de tegnap délelőtt pl. szinte meg sem állt. Evés után szokott még beindulni (gondolom, ahogy emelkedik a vércukrom), de van, hogy éjjel is felébredek rá.

Van, hogy rugdos, van, hogy feszíti magát, van, hogy csuklik, ez változó.

2015. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!