Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik trimeszteres kismamák...

Harmadik trimeszteres kismamák, nektek egész nap mozog a picurka?

Figyelt kérdés
Én 30 hetes leszek, de van,hogy egész nap nem is érzem, csak ha lefekszem, akkor, de akkor se rugdos,hanem inkább csak nyomkodja ki magát.ez mennyire normális? Ti egy nap hányszor érzitek mozogni?és mikor mozog, akkor rendesen rugdos, vagy csak feszíti magát?
2015. máj. 8. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32.hétben vagyunk. Nekem szinte alig van olyan hogy ne mozogjon.ráadásul még fájdalmas is, és már izomláz van a hasamban, szóval hozzá sem tudok érni, mert az is fáj. 3napja tidok este aludni, ugy hogy nem mozog. Tesója is nagyon aktiv baby volt, de nem ennyire:)
2015. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
34. hétben vagyok, nekem nagyon sokat mozog. Persze nem egész nap, de kevés a szünet...
2015. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Rittanddel ***** válasza:
ne aggódj, én holnap leszek 29. hetes vannak napok amikor én is kevésbé érzem, de azért érzem minden nap, akkor kell aggódni ha nem érzed egyáltalán. Rugásokat én se érzek, csak mocorgásokat. De lehet azért mert nekem a mellső falon azaz a hasam felöli részén van a lepény és sok mindent felfog. Neked hol a lepény?
2015. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem is a mellső falon tapad a méhlepény.
2015. máj. 11. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!