Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét környéki kismamák...

Horváthné Mónika kérdése:

30. hét környéki kismamák hogy vagytok, hogy bírjátok az időváltozást? Mi pocaklakóval nehezen és pár napja alig mozog. Aggódok nehogy baj legyen! Meséljetek ti hogy vagytok, várjátok a végét? Megvettetek már mindent?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ismerős 25.hétben jár, nehezen bírja a meleget és állandóan megy a hasa és nem tudja mitől, de a baba állítólag sokat mozog
2015. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, második baba. Az első szeptemberi volt, így végigszenvedtem a nyarat...na ahhoz képest most nagyon jól vagyok! :) Azért jól esett ez a tegnapi zivatar! Minden megvan már, a kórházi csomag kicsit szanaszét, de a napokban összerakom azt is. Babám rengeteget mozog, és brutál erőseket rúg. És te hogy vagy kérdező? :)
2015. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, kicsit kevesebbet mozog, de estére felélénkül. Én a meleget magas páratartalommal nehezen bírom, légszomjam van, fáj a fejem tőle. A klímával kiszárítjuk és lehűtjük olyankor kicsit a levegőt, úgy semmi bajom.
2015. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

30 hetes vagyok én is, baba mondjuk elég aktív, én már kevésbé... Várom már nagyon, hogy megszülessen, pláne hogy akkor nem kell aggódnom olyanokon, amit Te is írsz (miért mozog túl sokat/ túl keveset stb.)

Tegnap nagyon vacakul voltam, szerintem a vihar miatt, estére már nem volt gond, de egész délután nagyon szédültem. Eddig ilyen nem nagyon volt. Ma már nincs gond, remélem csak a front volt az oka.

Nagyon sok mindent nem vettünk, de kaptam rengeteg ruhát a nővéreméktől, pont egy évvel idősebb a babája, mint a mienk lesz. Lassan össze kellene írnom, mi nincs meg, hogy meg tudjam venni. Babakocsi, gyerekülés, meg egyéb nagyobb dolgokat eltettünk (második baba lesz), így azokat sem kell már beszerezni. Törölköző, lepedő, ilyesmi kell még.

2015. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szintén 30 hetes vagyok, én elég jól bírom, picit vizesednek a kezeim, és ettől nehezen hajlanak az ujjaim, de ezen kívül semmi bajom. Nekem ugyanúgy mozog a picilány, mint eddig, ő inkább a hidegfront előtt szokott sztrájkolni, a meleget szereti (tiszta anyja :D)

Várom már nagyon, hogy végre megfoghassam, viszont jól elvagyok a terhességgel is, úgyhogy annyira nem gyorsítanám az időt :) Nekem még elég sok dolog hiányzik, a nagyobb dolgokat megvettük, a szobája hó végére kész lesz, most jön majd az apróságok beszerzése, textilpelus, pár ruha még, lázmérő, kiskanál, matrac a kiságyba, ilyesmik.

Kisfiút vagy kislányt vártok? :)

2015. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok, és kisfiú lesz! (első lányka lett)
2015. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Nekem fiam lesz (az első is az)! :)
2015. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!