Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június elején szülő kismamák,...

Június elején szülő kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 17:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Köhögösen! :) Remekül egyébként. Szépen növöget a pocim, egyre többet érzem ahogy a kisfiam rugdalózik. Június 10-re vagyok kiírva.
2010. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

és mit szedtél a köhögésre?

én júni.4-re!

:)

hol szülsz?

2010. febr. 23. 18:00
 3/19 anonim ***** válasza:

Most főztem meg a hagymateát. Stodalt kaptam, de nem használ. Már az egész pocim fáj! Szegény babám, jól megkínzom. :)

Szegeden fogok szülni. Te?

2010. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tatabányán
2010. febr. 23. 18:32
 5/19 anonim ***** válasza:
Fájt a torkod is? Nekem picit, meg folyik az orrom. Pihentem 2 napot, de már nem bírom tovább a semmit tevést. 31+4 kismama
2010. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én június 16-ra vagyok kiírva!Miskolcon fogok szülni!Nagyon jól vagyunk!Rengeteget ficánkol a pocaklakó!Sajan a nemét még nem tudjuk,de pénteken megyünk 4D uh-ra!:-)
2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Június közepére vagyok kiírva, a baba már kezd mozogni, vagyis eddig nem nagyon éreztem ( mellső fali a méhlepény és nem vagyok túl vékony ). Kb 1 hete tudom pontosan beazonosítani, hogy éppen hol mozog.

A nemét még mi sem tudjuk, 2 hét múlva megyek 4D-re, remélem ott kiderül.

Én a terhesség elején köhögtem, én is Stodalt kaptam, nekem sem használt igazán... Most kicsit megfáztam, de maradnak a finom gyümölcsök, mandarin, narancs, citrom, és tea.

Nekem a védőnő még nem nézett szívhangot, most csütörtökön megyek, kíváncsi vagyok milyen érzés lesz :)

De összességében jól vagyok, nem fáj semmim, szedem a Magne B6-ot, a Neo-Ferro-Folgammát és a Hipp Natalt.


És Nálatok mi újság?

2010. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak mert láttam, hogy tatabányai vagy:) Nekem a Stodal szirup és a mézes-citromos tea nagyon bevált. Ha van fogadott orvosod, kinél szülsz? Szintén tatabányai kismama
2010. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

igazából Környén lakom!

de még nem tudom, kinél szüljek, mert a Lollokhoz járok, vele teljesen meg vagyok elégedve, csak nem vállal szülést!

a tatabányai kismama kinél fog szülni?

2010. febr. 24. 08:24
 10/19 A kérdező kommentje:

amúgy nagyon jól vagyok!

egyre többet mozog a pici!

még nem tudjuk, hogy fiú vagy lány, márc.4én megyünk a kövi uh-ra!

2010. febr. 24. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!