Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, miért nem javasolják a...

SOS, miért nem javasolják a zoviraxot terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kijott egy csúnya herpesz az ajkamon,ami rettenetesen fáj. Viszont sehol semmit nem találok arról, hogy miért nem javasolják. Eddig nem volt herpeszem soha.
2015. máj. 8. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én használtam volna, ha kellett volna. Viszont annál van sokkal jobb. Vagy kend be éjszakára fogkrémmel, vagy erős parfümmel/arcszesszel.
2015. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Babaposikenocs, Neogranormon. En mindig ezt hasznalom, terhesseg alatt is ezt hasznaltam.

Viszont, ha nem volt herpeszed soha es most van eloszor, emlitsd meg az orvosodnak, mert az elso fertozes terhesen veszelyes a babara nezve.

2015. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hihetetlen herpeszes vagyok és nekem összes krémtől csak megszívta magát :/ így én kinai olajat használtam hamar leszárította és a fiamnak sincs semmi baja :) 9hós lesz
2015. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akinek mar volt fertozese korabban, arra nem veszelyes. Ezert irtam azt, ha ELOSZOR jon ki eletedben a terhesseg alatt, akkor az veszelyes LEHET, mivel ezt egy virus okozza.

Nekem is rengetegszer volt mar az eletem folyaman, ezert nem aggodom most terhesen.

2015. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Megpróbálom elérni az orvosomat. szerintetek érdemes a hétvégén felkeresem szakembert, ha esetleg nem válaszolna?
2015. máj. 8. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
volt már herpeszed?? Hétvégén szerintem senkit nem fogsz találni. Mikor jött ki? Miért nem hivtad fel ma a dokidat??
2015. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak TORCH szűrést a terhességem elején amiben a herpeszvírus is benne van, átestem már rajta. De a doki azt mondta ha babásan esnék át rajta az veszélyes lenne a babára úgyanúgy mint a bárányhimlő a toxoplazmózis vagy a cytonegalo vírus.
2015. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Compeed tapasz? Párom szokott herpeszes lenni, ő ezt szereti. Nekem egyszer volt a számon akkor Richtofit krémet kaptam rá a patikában, ez gyógynövényes valami, egész hamar meggyógyította.
2015. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. azért nem hívtam tegnap, mert először azt hittem, pattanás lesz, mivel soha nem volt még herpeszem. Miután hazajottem a munkából, nekiestem keresni a neten, mivel már fájt is. Estére lett csúnya. .. éjszakára bekentem, ahogy írtátok, picit jobb lett.már nem fáj legalább.
2015. máj. 9. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!