Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma azt mondta a dokim, hogy...

Ma azt mondta a dokim, hogy lejjebb van a placenta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy amúgy rendben van de figyelni kell ezekután uh-val. Mit jelent ez? Volt valakinek ilyen? Kellen aggódnom? 21 hetes vagyok.
2010. febr. 23. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek fent tapad a placenta, van akinek lejjebb, sőt van akinek egész lent a méhszájon.

Figyelni azért kell, hogy nehogy eltakarja a méhszájat, de a terhesség előrehaladtáva csak "feljebb" mászik a placenta, ahogy nől a méh, tehát nem kell félned semmitől...

2010. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz helyen volt a placenta mindkét terhességnél de elhúzódott a méhszáj elől is.

Akkor doki azt javasolta no szex meg megerőltetés...stb, szonográfus, védőnő csak hogy óvatosan mindennel.

2010. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fedi a méhszájat az veszélyes lehet.A lepény van lent és a baba fent.Ha vérezni kezdenél azonnal kórház.Semmi erőlködés.Fekvés!Általában felmegy,ahogy a méhed növekszik.Nekem teljesen fedte a méhszájat,a 29.hétre "cseréltek"a babával.A doki azt mondta,ha mégis marad alul a placenta,akkor császárral kell szülnöm.2 természetes után nagyon megijedtem,de 10 hétig mondogattam,hogy nem baj,nem fog fájni stb....Mivel felment,így sima szülés lett.Pihizz sokat!!!!!!
2010. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azt nem értem, hogy pár hete azt mondták, hogy elöl van. Akkor olyan értelemben van lejjebb, hogy elöl csak lejjebb csúszott? Bocsi a hülye kérdésért. 3. babó, de még ilyet nem mondtak.
2010. febr. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!