Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egész nap semmit sem...

Ha egész nap semmit sem eszek, azzal árthatok a babának?

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok.
2015. máj. 10. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen nap előfordul, abból nyilván nem lesz gond, de ne csinálj belőle rendszert. Napi ötszöri, kiegyensúlyozott étkezés kell egy kismamának.
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy àrtasz vele. De azèrt egyèl egy kèt falatot. Legalàbb gyümölcsöt. Majd megjön az ètvàgyad!:)
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szedj terhesvitamint, hogy a keszleteid ne meruljenek ki.
2015. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy semmit nem eszel, inkább a te szervezetednek rossz. Nehezebben fogod bírni a terhelést a későbbiekben, mert a baba elveszi ami kell neki...mondjuk hosszú távon meg nem tudom így mit tudna elvenni. De miért ne ennél pont most?
2015. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az utolsó válaszoló mondja. A természet csodálatos, ha nincs táplálék, a baba nem éhezik, minden tápanyagot kivon az anya szervezetéből, amire szüksége van. Nyilván, ha valamit nem fog már tudni kivonni, akkor nincs mit tenni, de azt már te is érezni fogod, pl. tönkremennek a fogaid, terhességi ínygyulladás, hormonzavarok is lehetnek, pontosan mint egy drasztikus helytelen fogyókúránál. Ha a baba éhezik, azt már te is észre fogod venni magadon...
2015. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom hányás/ hányinger miatt nem tud enni a kérdező.

Én is így voltam, kijött az a pár falat is. A babám már 2 hónapos, és úgy tűnik nem ártott neki, hogy keveset ettem a várandósság elején.

2015. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!