Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elviselhetetlen fajdalom 30...

Elviselhetetlen fajdalom 30 hetesen? Ugye nem szulest jelez?

Figyelt kérdés

Par oraja elviselhetetlen fajdalom jelentkezett a hasamban es derekamban. A derekfajas egesz nap volt, fronterzekeny vagyok. De a fajdalom se zuhany se pihenes ellenere sem mulik. Magneziumot vettem be de csak hasmenes lett belole.

Azota ez a fajdalom atvaltott alhasban levo fajdalomma.

A szemeremdombom felett kicsivel, belul eros folyamatos hasogato, nyilalo erzest erzek ami nem enyhul. Mensis gorcsot nem erzek csak ezt az eles hasito fajdalmat ami kb fel percenkent hasit belem. A baba ma egesz nap nagyon aktiv most is.

Verzesem nincs. Kemenyedest nem erzek.

Mi lehet ez? Ugye szules nem?

Ha nem enyhul szolok paromnak es ugyelet!

Segitsetek!

Koszonom



#terhesség #derékfájás #Fajdalom hasitas
2014. nov. 15. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem szülés de mindenképp bemennék a kórházba megnézetni h biztos rendbe van e minden.
2014. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Valoszinu igy fogok tenni.

Amugy a baba mozgasa nem okozhat eles fajdalmakat lent?

Az elobb is hatalmasakat mozdult es kozbe megallt akkor nem ereztem fajdalmat. Ahogy ujra kezdte a mocorgast megint hasit..mintha belulrol vagnak kessel..eles.

2014. nov. 15. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet vmi ideget rúgdos és azért fáj ennyire. Igazából sztem ha ennyire aktív akkor nem szülés mert akkor le szoktak nyugodni, de ügye nem vagyok orvos ezeket csak ismerősök, olvasáson keresztül tudom.
2014. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugyelet de azonnal! az a biztos....
2014. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A mai nap kifejezetten aktiv..meg most is. Olyan mozdulatokat tesz amit eddig meg nem tapasztalam.

A fajdalmam folyamatos es eros. De talan most egy fokkal enyhult.

Hat remelem tenyleg semmi problema nem lesz.

Csak furcsa hogy ennyire eros fajdalmat okozzon hogy a derekam hasam ugy hasitson h allni fekudni ne birjak.

De hatha jobb lesz.

Koszonom a valaszokat!

2014. nov. 16. 00:02
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a helyzet azóta?
2014. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szerencsere semmi gond. De este tenyleg azt hittem megszulok.

Most mar teljesen elmult a fajdalom. Picur jol erzi magat nagyon.

Valoszinu a kettosfront okozhatta. Arra sajnos nagyon allergias vok olyankor a derekam labam is majd szet szakad es a labam jelenleg is faj.

Remelem vegre beall mar egyfajta idojaras mert ezt nehezen birom.

2014. nov. 16. 09:17
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy most fordult be?!
2014. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia. Na ez is megfordult a fejembe, csak az meg nem lenne tul korai?

Azota folyamatos nyomast erzek a hugyholyagomban, meg neha bele bele nyilal a mehszajamba. Esetleg lehetett befordulas is?

Holnap megyek a dokimhoz, kivancsi vagyok o mit mond es mit lat!:)

Mindig attol felek hogy kinyilik a mehszaj es nem veszem eszre.

Koszi megegyszer!

2014. nov. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!